Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Поточна діяльність | Розклад уроків, факультативів, гуртків
Розклад уроків, факультативів, гуртків

РОЗКЛАД УРОКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-11 КЛАСІВ

КУП’ЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №2 КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
5
1
Українська мова
Українська літерат
Математика
Зарубіжна
література
Українська
література
2
Зарубіжна
література
Економіка
Фізична культура
Українська мова
Математика
3
Основи здоров’я
Музичне мистецтво
Українська мова
Математика
Образотворче 
мистецтво
4
Іноземна мова (англійська)
Франц мова за три роки/ Трудове навч
Історія України (Вступ до історії)
Природознавство
Франц. мова за три роки/ Трудове навч
5
Природознавство
Математика
Іноземна мова (англ.)/ Інформатик
Фізична культура
Фран. мова за три роки/ Трудове навч
6
Фізична культура
Франц. мова за три роки/ Трудове навч
Іноземна мова (англ.)/ Інформатик
Іноземна мова (англійська)
Українська мова
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
6-А
1
Образотворче
мистецтво
Біологія
Математика
Українська мова
Іноземн мова (англійська)
2
Математика
Основи здоров’я
Українська мова
Математика
Українська літерат
3
Українська мова
Французька мова за три роки
Іноземна мова (англійська)
Географія
Фізична культура
4
Фізична
культура
Українська
література
Фізична
культура
Зарубіжна
література
Економіка
5
Іноземна мова (англійська)
Всесвітня історія. Історія України. (Інтегров. курс)
Всесвітня історія. Історія України. (Інтегров. курс)
Трудове
навчання
Математика
6
Зарубіжна
література
Інформатика
Біологія
Музичне
мистецтво
Географія
7
 
Трудове
навчання
 
Французька мова
за три роки
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
6-Б
1
Зарубіжна
література
Математика
Українська мова
Математика
Математика
2
Українська мова
Біологія
Іноземна мова (англійська)
Географія
Іноземна мова (англійська)
3
Іноземна мова (англійська)
Українська література
Інформатика
Зарубіжна література
Українська література
4
Всесвітня історія. Історія України. (Інтегров. курс)
Всесвітня історія. Історія України. (Інтегров. курс)
Образотворче мистецтво
Українська мова
Географія
5
Фізична культура
Французька мова за три роки
Фізична культура
Біологія
Економіка
6
Музичне мистецтво
Основи здоров’я
Математика
Французька мова за три роки
Фізична культура
7
 
 
Трудове навчання
Трудове навчання
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
7-А
1
Алгебра
Геометрія
Інформатика
Біологія
Українська мова
2
Українська мова
Історія
Зарубіжна літератур
Українська літерат
Геометрія
3
Іноземна мова (англійська)
Українська література
Іноземна мова (англійська)
Фізика
Географія
4
Трудове навчання
Фізика
Укр. мова/Хімія
Географія
Фізична культура
5
Основи здоров’я
Музичне мистецтво
Алгебра
Іноземна мова (англійська)
Зарубіжна література
6
Хімія
Фізична культура
Французька мова за три роки
Історія
Економіка
7
 
Біологія
Образотворче мистецтво
Фізична культура
Французька мова за три роки
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
7-Б
1
Українська мова
Основи здоров’я
Алгебра
Українська літерат
Геометрія
2
Алгебра
Геометрія
Укр. мова/Хімія
Біологія
Українська мова
3
Хімія
Історія
Інформатика
Фізична культура
Зарубіжна література
4
Біологія
Українська
література
Зарубіжна літератур
Фізика
Фізична культура
5
Історія
Фізика
Іноземна мова (англійська)
Географія
Географія
6
Музичне мистецтво
Іноземна мова (англійська)
Образотворче мистецтво
Іноземна мова (англійська)
Економіка
7
Трудове навчання
Фізична культура
Французька мова за три роки
Французька мова
за три роки
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
8
1
Іноземна мова (англійська)
Алгебра
Хімія
Історія
Географія
2
Економіка
Геометрія
Алгебра
Фізична культура
Алгебра
3
Алгебра
Зарубіжна література
Геометрія
Фізика
Українська мова
4
Історія
Біологія
Іноземна мова (англійська)
Українська література
Іноз.мова (англ.)/ Інформатика
5
Інформатика/ Трудове навчання
Фізична культура
Фізика
Геометрія
Іноз.мова (англ.)/ Інформатика
6
Інформатика/ Трудове навчання
Українська мова
Українська література
Алгебра
Мистецтво
7
Фізична культура
Хімія
Основи здоров’я
Географія
Зарубіжна література
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
9-А
1
Географія
Українська мова
Українська літерат
Географія
Алгебра
2
Фізична культура
Алгебра
Фізика
Іноземна мова (англійська)
Зарубіжна література
3
Алгебра
Хімія
Біологія
Фізика
Українська мова
4
Фізика
Іноземна мова (англійська)
Алгебра
Алгебра
Біологія
5
Українська літерат
Зарубіжна літератур
Геометрія
Геометрія
Історія
6
Основи здоров’я
Геометрія
Основи правознавст
Хімія
Інформатика
7
Історія
Трудове навчання
Інформатика
Історія
Фізична культура
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
9-Б
1
Фізична культура
Геометрія
Історія
Іноземна мова (англійська)
Зарубіжна література
2
Іноземна мова (англійська)
Українська мова
Основи правознавства
Фізика
Мистецтво
3
Фізика
Трудове навчання
Українська літерат
Хімія
Інформатика
4
Українська літерат.
Зарубіжна літератур
Фізика
Фізична культура
Українська мова
5
Алгебра
Біологія
Хімія
Інформатика
Геометрія
6
Основи здоров’я
Іноземна мова (англійська)
Алгебра
Географія
Історія
7
Історія
Економіка
Фізична культура
Біологія
Географія
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
10
1
Фізика
Економіка
Інформатика
Економіка
Біологія
2
Іноземна мова (англійська)
Українська мова
Алгебра і початки аналізу
Зарубіжна
література
Географія
3
Історія
Геометрія
Алгебра і початки аналізу
Геометрія
Хімія
4
Алгебра і початки аналізу
Алгебра і початки аналізу
Українська літерат
Геометрія
Правознавство
5
Українська література
Економіка
Історія
Іноземна мова (англійська)
Алгебра і початки аналізу
6
Захист Вітчизни
Іноземна мова (англійська)
Іноземна мова (англійська)
Українська мова
Фізика
7
Географія
Фізична культура
Захист Вітчизни
Фізична культура
Технології
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
11
1
Біологія
Історія
Іноземна мова (англійська)
Геометрія
Фізика
2
Історія
Економіка
Алгебра і початки аналізу
Геометрія
Економіка
3
Зарубіжна література
Геометрія
Алгебра і початки аналізу
Історія
Алгебра і початки аналізу
4
Алгебра і початки аналізу
Геометрія
Фізика
Українська мова
Алгебра і початки аналізу
5
Економіка
Українська літератehf
Інформатика
Українська літерат
Біологія/екологія
6
Іноземна мова (англійська)
Українська мова
Захист Вітчизни
Іноземна мова (англійська)
Іноземна мова (англійська)
7
Захист Вітчизни
Фізична культура
Хімія
Технології
Фізична культура

 

РОЗКЛАД УРОКІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

КУП’ЯНСЬКОЇ ГІМНАЗІЇ №2 КУП’ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НА 2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 

Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1-А
1
Фізична культура
Українська мова (навчання грамоти)
Іноземна мова (англійська)
Українська мова (навчання грамоти)
Основи здоров’я
2
Природознавство
Українська мова (навчання грамоти)
Математика
Математика
Математика
3
Українська мова (навчання грамоти)
Математика
Українська мова (навчання грамоти)
Українська мова (навчання грамоти)
Фізична культура
4
Українська мова (навчання грамоти)
Образотворче мистецтво
Фізична культура
Природознавство
Музичне мистецтво
5
 
Індивід та групові заняття
Індивід та групові заняття
Трудове навчання
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
1-Б
1
Фізична культура
Українська мова (навчання грамоти)
Українська мова (навчання грамоти)
Фізична культура
Основи здоров’я
2
Математика
Природознавство
Математика
Математика
Математика
3
Українська мова (навчання грамоти)
Фізична культура
Українська мова (навчання грамоти)
Українська мова (навчання грамоти)
Трудове навчання
4
Українська мова (навчання грамоти)
Іноземна мова (англійська)
Образотворче мистецтво
Українська мова (навчання грамоти)
Музичне мистецтво
5
 
Індивід та групові заняття
Індивід та групові заняття
Природознавство
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
2
1
Українська мова
Математика
Українська мова
Іноземна мова (англійск)
Літературне читання
2
Фізична культура
Іноземна мова (англійська)
Математика
Математика
Математика
3
Природознавство
Початки економіки
Природознавство
Українська мова
Українська мова
4
Музичне мистецтво
Літературне читання
Інформатика
Літературне читання
Фізична культура
5
Основи здоров’я
Образотворче мистецтво
Фізична культура
Трудове навчання
 
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
2-Б
1
Природознавство
Літературне читання
Українська мова
Українська мова
Українська мова
2
Українська мова
Математика
Математика
Іноземна мова (англійс)
Природознавство
3
Фізична культура
Іноземна мова (англійська)
Фізична культура
Математика
Математика
4
Основи здоров’я
Початки економіки
Інформатика
Літературне читання
Образотворче мистецтво
5
Музичне мистецтво
 
Літературне читання
Трудове навчання
Фізична культура
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
3-А
1
Математика
Українська мова
Фізична культура
Фізична культура
Українська мова
2
Фізична культура
Іноз.мова (англ)/ Інформатика
Математика
Математика
Початки економіки
3
Українська мова
Літературне читання
Іноземна мова (англійська)
Я у світі
Математика
4
Природознавство
Іноз.мова (англ)/ Інформатика
Літературне читання
Українська мова
Музичне мистецтво
5
Основи здоров’я
Образотворче мистецтво
Природознавство
Літературне читання
Трудове навчання
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
3-Б
1
Природознавство
Літературне читання
Літературне читання
Українська мова
Українська мова
2
Математика
Українська мова
Фізична культура
Математика
Математика
3
Українська мова
Іноз.мова (англ)/ Інформатика
Математика
Літературне читання
Початки економіки
4
Фізична культура
Образотворче мистецтво
Іноземна мова (англійська)
Я у світі
Трудове навчання
5
Основи здоров’я
Іноз.мова (англ)/ Інформатика
Природознавство
Фізична культура
Музичне мистецтво
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
4-А
1
Літературне читання
Літературне читання
Іноземна мова (англійська)
Іноземна мова (англійська)
Літературне читання
2
Математика
Українська мова
Математика
Математика
Фізична культура
3
Українська мова
Математика
Інформатика
Фізична культура
Природознавство
4
Трудове навчання
Фізична культура
Музичне мистецтво
Українська мова
Початки економіки
5
Образотворче мистецтво
Основи здоров’я
Природознавство
Я у світі
Українська мова
Клас
Урок
Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
4-Б
1
Українська мова
Математика
Літературне читання
Іноземна мова (англійська)
Фізична культура
2
Інформатика
Українська мова
Іноземна мова (англійська)
Математика
Основи здоров’я
3
Літературне читання
Природознавство
Математика
Трудове навчання
Математика
4
Природознавство
Я у світі
Українська мова
Фізична культура
Українська мова
5
Образотворче мистецтво
Фізична культура
Початки економіки
Літературне читання
Музичне мистецтво

 

ГРАФІК РОБОТИ ГУРТКІВ
у Куп’янській гімназії №2 Куп’янської міської ради Харківської області
 в 2017/2018 навчальному році
 
№ з/п
Назва гуртка
Учитель
Кількість
год
День
проведення
Час проведення
1
Юний командир
Томах М.В.
3
Середа
15.20-17.45
2
Влучний стрілець
Томах М.В.
3
Четвер
15.20-17.45
3
Юний стрілець
Томах М.В.
3
Понеділок
15.20-17.45
4
Економіка
Атрохіна С.М.
2
Понеділок
Вівторок
14.30-15.15
5
Вокальний
Томах М.В.
1
П’ятниця
15.20-16.05
6
Танцювальна мозаїка
Вітковська Л.Є
4
Вівторок
Середа
Четвер
П’ятниця
13.30-14.15
7
Основи інформаційних технологій
Долгін Р.В.
1
П’ятниця
15.20-16.05
8
Паперокручення
Рисова М.М.
2
Вівторок
Середа
13.30-14.15
9
Релігієзнавство. Історія релігії.
Власенко Д.В.
1
Вівторок
16.00-16.45
10
Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція.
Крайнік К.О.
1
Понеділок
14.30-15.15
11
Волейбол
Томко І.Г.
1
Вівторок
16.10-16.55
12
Моделювання іграшок-сувенірів
Юдіна Т.В.
1
Понеділок
14.30-15.15
13
Природа рідного краю
Горбенко Н.І.
2
Понеділок
Середа
13.30-14.15
14
Юний журналіст
Якубинська Л.Ю.
2
Вівторок
Четвер
14.30-15.15
Переглядів: 123
Дата публікації: 20:28 21.01.2017