Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Учителі | Методичне об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу
Методичне об’єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу

Девіз: «Відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися і розквітнути»

 

Результативність роботи вчителів методичного обєднання

Друковані роботи вчителів об’єднання

   Макарова Н.М. Математика на допомогу економіці, Київ, 2007; Розв’язування рівнянь і нерівностей з параметрами, журнал “”Математика”, Київ, 2004; Комплексні вправи для розвитку творчого мислення учнів, журнал “”Математика”, Київ, 2004, газета “Шкільний світ”, Київ, 2002; “Математична круговерть”, газета “Завуч”, Київ,2003

   Гриценко Н.О. Інтеграція предметів природничо-математичного циклу в умовах профільного навчання, Газета „Завуч”, №21, Київ, 2007; “Нові освітні технології”, “Розвиток творчої активності учнів на уроках біології”, газета “Завуч”, Київ, 2003; “Ми вивчаємо хімію”, “Вода – речовина №1 на планеті Земля”, газета “Первое сентября”, Москва, 1999;“Систематизація і узагальнення знань на уроках біології”, Харків,1995

   Кудрявець С.В. Вплив віртуального світу на формування особистості, Газета „Завуч”, №31, Київ, 2007

  Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад

2007 р.    Базиль Антон (хімія, учитель Борисов С.В.)

2006 р. 2005, 2003 р.     Комарицький Ігор (хімія, учитель Борисов С.В.)

2002 р.    Сопін Денис (хімія, учитель Борисов С.В.)

Обласні учнівські олімпіади

2016 р.    Ракітянська Марина (біологія, учитель Гриценко Н.О.)

2015 р.    Ракітянська Марина (біологія, учитель Гриценко Н.О.)

2014 р.    Ракітянська Марина (біологія, учитель Гриценко Н.О.)

2013 р.    Пихов Євгеній (фізика, учитель Кудрявець С.В.)

2012 р.    Колбая Владислав (інформаційні технології, учитель Оніщенко Д.О.)

Дипломи обласної виставки педагогічних ідей і технологій

Макарова Н.М. – 6, Гриценко Н.О. – 5

Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

2007 р.    Казьмін Олександр —  ІІ місце (фізика, уч. Кудрявець С.В.)

2007 р.    Лотник Ігор – ІІІ місце (біологія, уч Гриценко Н.О.)

2005 р.    Морозова Ірина – ІІІ місце (психологія, уч Гриценко Н.О.)

2004 р.    Морозова Ірина – ІІІ місце (медицина, уч. Гриценко Н.О.)

Обласна конференція-конкурс „Каразінський колоквіум”

2016 р.    Чубук Олег — І місце (фізика, уч. Кудрявець С.В.)

2014 р.    Гненний Руслан – ІІ місце (фізика, уч. Долгін Р.В.) 

2010 р.    Зеленкова Любов — І місце (математика, уч. Макарова Н.М.)

2010 р.    Базиль Антон — ІІ місце (біологія, уч. Гриценко Н.О.)

 

Гаркуша

Анжела Ігорівна,

учитель хімії

учитель другої кваліфікаційної категорії,

нагороджена

Грамотою відділу освіти Куп’янської міської ради 

 

Долгін

Роман Вікторович,

учитель інформатики та фізики,

учитель другої кваліфікаційної категорії,

нагороджений

Грамотою відділу освіти Куп’янської міської ради

Гриценко

Наталя Олександрівна,

учитель біології

учитель вищої кваліфікаційної категорії,

учитель-методист,

нагороджена

Нагрудним знаком „Відмінник освіти України”,

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,

Грамотами Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Куп’янської міської ради 

Кудрявець

Світлана Володимирівна,

учитель фізики та математики,

учитель вищої кваліфікаційної категорії,

учитель-методист,

нагороджена

Грамотами Департаменту науки та освіти Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Куп’янської міської ради 

Жадановська

Людмила Вікторівна,

учитель математики,

учитель вищої кваліфікаційної категорії,

нагороджена

Грамотою відділу освіти Куп’янської міської ради

Макарова

Надія Миколаївна,

учитель математики,

учитель вищої кваліфікаційної категорії,

учитель-методист,

нагороджена

Нагрудним знаком „Відмінник освіти України”,

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України,

Грамотами відділу освіти Куп’янської міської ради

 

 

Дата публікації: 20:43 21.01.2017