Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
«Замість ялинки – зимовий букет»
«Замість ялинки – зимовий букет»

Поділитися новиною:

«Замість ялинки – зимовий букет»

Зимовий букет — найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою

Зимовий букет — це екологічно, зручно, сучасно, красиво.Стало вже доброю традицією напередодні Новорічних свят проводити  конкурс новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет».

З 12  грудня  в гімназії проходила виставка-конкурс «Замість ялинки — зимовий букет». У дійстві взяли участь учні 1-11 класів. У рамках конкурсу були представленні вироби з паперу, бісеру, пап’є-маше, роботи з натуральних матеріалів: шишок, листя, сухих квітів, фруктів, гілочок.

Усі діти підготувались до виставки сумлінно.  Конкурс продемонстрував фантазію, неординарний підхід до виготовлення новорічних композицій. В цьому році роботи учнів відрізнялись високою майстерністю виконання та креативністю.

Результати конкурсу:

І місце — 3-А , 6-А класи

ІІ місце — 3-Б, 7 класи

ІІІ місце — 2-А, 10 класи

Ця виставка ще раз показала, що у навчальному закладі багато талановитих учнів, які з радістю приймають участь у акції, що до збереження довкілля.

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/1782 | Переглядів: 77Дата публікації: 19:58 26.12.2016