Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Пишаємося юними науковцями!
Пишаємося юними науковцями!

Поділитися новиною:

Пишаємося юними науковцями!

25-26 січня у нашому місті проходила наукова конференція «Відкриття»

25-26 січня у нашому місті проходила наукова конференція «Відкриття». У ній взяли участь і троє наших старшокласників:

Шевченко Кристина, учениця 10 класу;

Ісаінков Ілля, учень 10 класу;

Нерсесов Григорій, учень 11 класу.

Юні науковці виступили з тезами своїх науково-дослідницьких робіт та гідно представили нашу гімназію. А допомогли їм у цьому наші вчителі Гаркуша Анжела Ігорівна, Долгін Роман Вікторович та Гриценко Наталя Олександрівна.

Учасники конференції отримали сертифікати за участь та подарунки (флешки) від депутата Харківської обласної ради Стоянова Ігоря Івановича.

За організацію такої важливої події у науковому житті нашого міста дякуємо організаторам конференції – відділу освіти та особисто Пасічник С.М., а також Куп'янській міській раді.

 

                                                                                            Наукове товариство учнів

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/1897 | Переглядів: 139Дата публікації: 10:47 30.01.2017