Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Пам’яті загиблих під Крутами …
Пам’яті загиблих під Крутами …

Поділитися новиною:

Пам’яті загиблих під Крутами …

29 січня – День пам’яті героїв Крут

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Гімназисти  щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

До цієї дати учні 8-Б класу (класний керівник Гриценко Н.О.) організували і провели тематичну лінійку «Крути: і сум, і біль, і вічна слава»,з метою ознайомлення підлітків з однією із трагічних сторінок історії України та виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя. Активну участь в заході взяли учні Руденко К., Стороженко О., Мариш С., Конєва К., Кудрявева К., Шаповалова В., Воробов Д., Бабай В. Вони підготували повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені юним героям. Наприкінці заходу присутні переглянули відеофільм «Лист без конверта», присвячений воїнам Крут.

Бій під Крутами – став символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.

 

  

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/1904 | Переглядів: 154Дата публікації: 13:11 30.01.2017