Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
До Дня визволення міста Куп’янська
До Дня визволення міста Куп’янська

Поділитися новиною:

До Дня визволення міста Куп’янська

3 лютого в гімназії проведено урочисту лінійку до 74-ї річниці визволення міста Куп’янська від нацистських загарбників

   3 лютого в гімназії проведено урочисту  лінійку до 74-ї річниці визволення міста Куп’янська від нацистських загарбників. Ведучі розповіли учням про події тих далеких часів. 224 доби місто знаходилося під тимчасовою окупацією гітлерівських карателів (23.06.1942 – 03.02.1943).
    Присутні на заході учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих куп’янчан  та героям, загинувшим у боротьбі за свободу та незалежність нашої Батьківщини хвилиною мовчання.
    Після лінійки проведені спортивні змагання серед юнаків 7-9 класів.
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/1946 | Переглядів: 123Дата публікації: 13:02 03.02.2017