Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Вітаємо переможців!
Вітаємо переможців!

Поділитися новиною:

Вітаємо переможців!

03 лютого 2017 року відбулися міські змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів, присвячених річниці визволення Куп′янщини від нацистських загарбників

 

Змагання проводились в спортивній залі Куп′янської ЗОШ №6.

Склад команд –  по 4 учасники. Виконувалась вправа контрольних стрільб 

норм «Влучний стрілець»: кількість пострілів – 3 пробних + 5 залікових; положення для стрільби – лежачи з упору. Команда-переможниця

визначалась за більшою кількістю набраних очок.

Наша команда складалась з учнів 10-го та 11-го класів.

Набравши 181 бал (проти тогорічного переможного 171-го) наші стрільці посіли ІІІ місце і показали такі результати:

Чубук Олег - 46,

Нерсесов Григорій - 45, 

Семененко Роман - 45.

Разінькова Єлизавета - 45  

Г і д н и й    з д о б у т о к !

Також в змаганнях приймала участь команда гуртківці Центру Дитячої та Юнацької Творчості складена з учнів 8-го та 10-го класів гімназії, це Басова Валерія, Разборська Марія, Снопов Назар та Букач Данило.

Набравши 169 балів (чудовий результат для початківців!) команда посіла почесне V місце. В особистому заліку гуртківці здивували ще більше:

        ІІ місце серед дівчат здобула Басова Валерія (46 балів);

       ІІІ місце серед хлопців – Букач Данило (48 балів).

Молодці наші стрільці !!! Пишаємося вами!!!

   

 

 

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/1972 | Переглядів: 130Дата публікації: 12:03 06.02.2017