Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Батьківські збори випускників
Батьківські збори випускників

Поділитися новиною:

Батьківські збори випускників

07 лютого 2017 року відбулися батьківські збори випускників 11 класу

     Батьки випускників 11 класу були ознайомлені із змінами в нормативній базі державної підсумкової атестації/зовнішнього незалежного оцінювання. ДПА складатиметься з трьох предметів:
  • української мови;
  • математики/історії України (на вибір);
  • математики/історії України/хімії/фізики/біології/географії/іноземної мови (англійської) (на вибір)
    Батьки ознайомлені з процедурою реєстрації для участі у зовнішньому незалежному оцінювані.
    Обговорені умови можливого звільнення від участі у державній підсумковій атестації та зовнішньому незалежному оцінювані.
 Батькам рекомендовано переглянути ще раз слай-презентацію, підготовлену Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2041 | Переглядів: 157Дата публікації: 11:56 09.02.2017