Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Ти-вічний біль, Афганістан
Ти-вічний біль, Афганістан

Поділитися новиною:

Ти-вічний біль, Афганістан

15 лютого 2017 року - 28 річниця виведення військ з Афганістану

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

На виконання Указу Президента України від 11.02. 2004 р., № 180 «Про День вшанування учасників бойових дій на території інших держав» в Куп’янській гімназії №2 з 13 по 15 лютого 2017 року проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів:

  • тематичні виховні години «Як довго ця війна тривала…», «Молодість у полум’ї війни»;
  • урок мужності «Пам'ять без кордонів»
  • перегляд документальних фільмів про війну в Афганістані, про вивід радянських військ з Афганістану «Війна в Афганістані», «Один солдат»;
  • літературно-музична композиція «Афганістан болить у моїй душі»;
  • виступ лекторської групи «Як довго ця війна тривала…»;
  • покладання квітів до пам’ятного меморіалу воїнам - куп’янчанам, що загинули під час проведення бойових дій;
  • урок-спогади «Старі фотокартки»Атрохіної С.М. про її однокласників-учасників бойових дій в Афганістані

Учителі фізичної культури провели спортивні змагання «Вчимося захищати Батьківщину» серед учнів 8-9 класів, до програми змагань були включені елементи з прикладних видів спорту.

   

У бібліотеці оформлено тематичну виставку художньої літератури «Ти-вічний біль, Афганістан» та  фотовиставку «Вогненними країнами чужих країн»

   

Вшануймо пам'ять загиблих! 

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2111 | Переглядів: 132Дата публікації: 13:28 15.02.2017