Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Сьогодні як ніколи ти усвідомлюєш себе українцем, донькою або сином рідної землі
Сьогодні як ніколи ти усвідомлюєш себе українцем, донькою або сином  рідної землі

Поділитися новиною:

Сьогодні як ніколи ти усвідомлюєш себе українцем, донькою або сином рідної землі

20 лютого у Куп’янській гімназії проходив захід «Герої не вмирають»

З метою вшанування Героїв Небесної Сотні 20 лютого у Куп’янській гімназії проходив захід «Герої не вмирають». Захід проходив у великій актовій залі у формі патріотичної години. Організаторами заходу були учні 9-А класу (класний керівник Гармаш М.О.). Пісня «Пливе кача», яка стала Гімном революції, викликала сильні емоції та справжній патріотизм у присутніх.

Учні, педагоги та гості заходу вшанували відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Для нас, молодого покоління, це найболючіша дата. Тяжко усвідомлювати, що історія нашої країни має криваві сторінки. Вічна пам’ять героям!

                                                                                       Вісковатова Олександра

 

        

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2165 | Переглядів: 103Дата публікації: 16:01 20.02.2017