Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Масляна – час забав і розваг.
Масляна – час забав і розваг.

Поділитися новиною:

Масляна – час забав і розваг.

Традиційно в останні дні лютого прийнято всім дружнім колективом дітей, батьків та вчителів гімназії проводжати зиму та радіти приходу весни.

     Учні 2-А класу з класним керівником Захаренко А.Л. організували на подвір’ї гімназії народно-фольклорний виховний захід для учнів 1-4 класів та їхніх батьки.

    Діти більше тижня чекали Масляну, яка їх щедро почастує та дасть можливість прийняти участь у конкурсах, традиційних обрядах. Організатори свята зробили все, щоб енергійні дійства ні хвилину не давали учасникам заходу засумувати, або бути байдужими. Жодна дитина чи дорослий не залишилися спокійними при проведенні цікавих конкурсів. Народні пісні ансамблю «Викрутаси» ПК імені В.І Кошелєва зробили атмосферу свята душевною та романтичною.

    Діти закликали весну, адже в народі кажуть: хто не веселиться на Масляну, цілий рік сумуватиме й нудьгуватиме.

   Веселі пісні, вірші, ігри та хороводи створювали неповторну атмосферу весни. Завершилося свято спалюванням опудала Зими, а разом із ним - символічним прощанням зі старим, роком, що зжив себе, і звільненням місця для прийдешньої весни і оновлення. Усі присутні отримали велику насолоду від веселого, галасливого і радісного народного свята – Масляної, адже так приємно дарувати і отримувати гарні емоції та хороший настрій.

   Фінальною частиною дійств стало смакування запашних млинців, які приготували та із задоволенням всіх пригощали наші кулінари

.  

     

                                                                                                                                      Наукове товариство учнів

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2226 | Переглядів: 254Дата публікації: 16:45 24.02.2017