Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Тиждень науки
Тиждень науки

Поділитися новиною:

Тиждень науки

З 20 по 24 лютого 2017 року у Куп’янській гімназії №2 пройшов Тиждень науки

Це були насичені дні для старшокласників, які захоплюються науково-дослідницькою роботою.

У межах Тижня учні 7-го класу захистили проекти на тему «Робочі професії» та «Ремонт моєї кімнати» і отримали грамоти від Наукового товариства учнів гімназії. Учні 10-го класу захистили науково-дослідницькі роботи у межах МАН на засідання методичних об’єднань вчителів.

     

 

23 лютого учні 10-11 класів зустрілися з представниками Харківського гуманітарного університету «НУА», які ознайомили майбутніх абітурієнтів з правилами проходження ЗНО, вступу до ВНЗ України та зробили презентацію свого навчального закладу. Відповідальний секретар приймальної комісії Удовицька Т.А. запросила всіх до навчання у Народній Українській Академії.

 

 

Закінчився Тиждень конкурсом «Найрозумніший» для учнів 9-А, 9-Б та 10-го класів, у якому із значним відривом перемогла команда учнів 9-А класу. Бажаємо успіхів у науково-дослідницькій роботі та азарту всім інтелектуалам гімназії!

   

                                                                                                                                    Наукове товариство учнів

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2268 | Переглядів: 149Дата публікації: 09:43 01.03.2017