Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Зі святом 8 Березня!
Зі святом 8 Березня!

Поділитися новиною:

Зі святом 8 Березня!

Учні 2-Б класу запросили на святковий концерт учнів початкових класів, їхніх матусь та бабусь

З шостого березня розпочалися святкування самого ніжного та чарівного свята – 8 Березня. У ці святкові дні сильна стать дарує жінкам подарунки, почуття та радощі.

Учні 2-Б класу (класний керівник Тимошенко В.П.) запросили учнів початкових класів та їхніх матусь і бабусь на святковий концерт. Діти порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Це було цікавим і ніжним подарунком. Жінок зачарувала мрійлива атмосфера, яку створили виступаючи.

Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го Березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

                                                                                                                                         Блок «Гармонія»

Альбом: Зі святом 8 Березня! Альбом: Зі святом 8 Березня! Альбом: Зі святом 8 Березня! Альбом: Зі святом 8 Березня!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2308 | Переглядів: 148Дата публікації: 12:09 06.03.2017