Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День українського добровольця – це свято справжніх патріотів!
День українського добровольця – це свято справжніх патріотів!

Поділитися новиною:

День українського добровольця – це свято справжніх патріотів!

Ми щиросердно бажаємо, щоб воїни АТО як найшвидше повернулися додому живі та здорові і хай Мати Божа їх охороняє

    14 березня 2017 учні Куп’янської гімназії №2 взяли участь у загальноміській благодійній акції «На крилах добра», присвяченої Всеукраїнському Дню добровольця.

    Воїнам АТО учні початкових класів намалювали малюнки та написали листівки з побажаннями про перемогу, а старшокласники зібрали солодкі подарунки. Все це гімназисти передали волонтерам, які повезуть вантаж бійцям.

    Діти з добрим серцем та відкритою душею поставилися до цього завдання, щиро вірячи у те, що листівки будуть оберігати наших захисників на сході країни. Учні переконані, що ця акція організовувалася для того, щоб усі люди України побачили, що навіть найменші жителі хвилюються за наших воїнів і бажають, щоб вони повернулися додому живими та неушкодженими.

    Віримо, що  турбота є втіленням миру і добра!

    Всіх справжніх добровольців і патріотів вітаємо зі святом!

                                               Учні та вчителі гімназії

Альбом: День українського добровольця – це свято справжніх патріотів! Альбом: День українського добровольця – це свято справжніх патріотів! Альбом: День українського добровольця – це свято справжніх патріотів!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2385 | Переглядів: 214Дата публікації: 11:24 15.03.2017