Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради

Поділитися новиною:

Засідання педагогічної ради

14 березня 2017 року у нашій гімназії відбулося спільне засідання педагогічної ради та методичного об`єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу

14 березня 2017 року у нашій гімназії відбулося спільне засідання педагогічної ради та методичного об`єднання вчителів предметів природничо-математичного циклу з теми „Про створення ситуації успіху у процесі викладання предметів природничо-математичного циклу шляхом впровадження медіаосвіти учнів ”, під час якого вчителі показали дуже цікаві види роботи з медіа текстами.

Розпочав панораму відкритих уроків учитель інформатики Долгін Роман Вікторович. На своєму занятті із спецкурсу «Медіакультура» він показав учням 10-го класу початок дуже цікавого соціального відеоролику та запропонував скласти сценарій до нього. Після перегляду ролику деякі учні були дуже задоволені, що їх сценарій співпав із справжнім сюжетом відеоролику.

На уроці алгебри в 11-му класі з теми «Задачі теорії ймовірності» Макарова Надія Миколаївна поставила перед учнями неймовірну задачу –розв’язати задачі з фільму «Двадцять одне». А учні 8-А класу з учителем математики Жадановською Людмилою Вікторівною на уроці алгебри – як дізнатися глибину, на яку занурюється ескалатор у метро.

Які колеса краще використовувати – круглі чи квадратні? Таке незвичайне питання поставила перед учнями 7-го класу учитель фізики Кудрявець Світлана Володимирівна.

Дуже цікавий ноосферний урок у 5-А класі з теми «Повітря – суміш газів» дала вчитель природознавства Гаркуша Анжела Ігорівна.

Учитель біології Гриценко Наталя Олександрівна за допомогою відеофільму змогла пояснити учням 9-Б класу побудову нашого ока та надзвичайний ефект оптичної ілюзії.

Дуже приємно, коли уроки цікаві, але коли вони спонукають учнів вирішувати життєві проблеми – це ще приємніше!

Закінчилась педрада виступом практичного психолога Підлубної Наталі В’ячеславівни, яка нагадала вчителям, як створити позитивну ситуацію на уроці та як навчати учня стати успішною людиною.

 

                                                                                    Якубинська Л.Ю.,

                                                                                    заступник директора з навчально-виховної роботи

Альбом: Засідання педагогічної ради Альбом: Засідання педагогічної ради
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2389 | Переглядів: 128Дата публікації: 15:25 15.03.2017