Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин”
Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин”

Поділитися новиною:

Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин”

20 та 21 березня в гімназії серед учнів 2-4 класів проходив художньо-естетичний тур багатофункціональної гри «Млин»

20 та 21 березня в гімназії серед учнів 2-4 класів проходив художньо-естетичний тур багатофункціональної гри «Млин», основними завданнями якого є виявлення і підтримка юних талантів та колективів.

Учні брали участь у п’яти конкурсах:

  • Знавці живопису,
  • Виконання пісні (соло),
  • Виконання української пісні (вокал),
  • Танок,
  • Інсценування.

Результати:

І місце – 3-А клас (Класний керівник – Солодка Наталія Олексіївна)

ІІ місце – 4 клас (Класний керівник – Гичко Наталія Миколаївна)

ІІІ місце – 3-Б клас (Класний керівник – Кулікова Людмила Григоріївна)

 

Дитяча організація «Мірошники»

Блок «Гармонія»

Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин” Альбом: Художньо-естетичний тур багатофункціональної гри „Млин”
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2447 | Переглядів: 165Дата публікації: 15:33 21.03.2017