Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах
Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах

Поділитися новиною:

Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах

27 березня 2017 року учні 2-А класу відвідали Музей природи міста Харкова

27 березня 2017 року учні 2-А класу відвідали Музей природи міста Харкова. У них світилися очі від побачених експонатів тварин, рідкісних птахів. Екскурсовод розповідав цікаві моменти із життя „мешканців” музею. Казарєзов Станіслав, Поддубкін Назар, Без’язичний Денис зацікавилися виникненням та життям бегемота. Побачивши скелет мамонта, Козуб Серафим, Цупа Єлизавета, Шапова Дар’я, Іванченко Олексій, Скріпань Анастасія, Шульга Тимур не стримували своїх емоцій. Дітям було дозволено фотографувати експонати. Після цієї екскурсії кожен з них захотів у майбутньому стати біологом.

У той же день учні переглянули виставу „Кицькін дім” в Театрі юного глядача. Бандурка Ангеліна, Мітіна Альона, Мітін Андрій, Артюшенко Матвій, Путренко Дар’я із задоволенням спостерігали за грою акторів, а Мирошниченко Евеліна, Галамай Валерія, Кліменчук Олександра, Садовський Іван, Бунчиков Владислав висловилися, що ігри з вогнем небезпечні.

                                                                                              Захаренко А.Л.,

           класний керівник 2-А класу

 

Альбом: Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах Альбом: Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах Альбом: Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах Альбом: Цікава екскурсія учнів 2-А класу на весняних канікулах
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2547 | Переглядів: 168Дата публікації: 15:16 03.04.2017