Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Науково-практичний семінар для бібліотекарів
Науково-практичний семінар для бібліотекарів

Поділитися новиною:

Науково-практичний семінар для бібліотекарів

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки, ділилася досвідом роботи з використання методу проектів на міському науково-практичному семінарі для бібліотекарів

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки,  ділилася досвідом роботи з використання  методу проектів в умовах впровадження медіаосвіти в практику роботи бібліотеки.

Надія Вікторівна провела майстер-клас „Використання технології медіаосвіти в роботі бібліотеки”. Бібліотекарі шкіл, гімназій і НВК із задоволенням працювали над створенням сторінки шкільної газети, присвяченої Шевченківським дням.

 

Якубинська Л.Ю.,
заступник директора з навчально-виховної роботи
 
 
Альбом: Науково-практичний семінар для бібліотекарів Альбом: Науково-практичний семінар для бібліотекарів Альбом: Науково-практичний семінар для бібліотекарів Альбом: Науково-практичний семінар для бібліотекарів Альбом: Науково-практичний семінар для бібліотекарів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2562 | Переглядів: 88Дата публікації: 13:35 04.04.2017