Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Берегти природу - наш обов'язок!
Берегти природу - наш обов\

Поділитися новиною:

Берегти природу - наш обов'язок!

Учні 4 класу відвідали Харківський музей природи

      Нещодавно наш клас відвідав Харківський музеї природи. Екскурсовод розповів нам багато цікавого про загадки природи. Учнів Артюшенка Марка, Шетілова Ярослава та Березіна Артема найбільше вразили експозиції “Пташиний базар” та “Далекосхідні ластоногі”. Ці експонати дають уявлення про життя морських тварин і птахів. Мамекіну Аріну та Дмитерка Данила привернув увагу величезний 20 метровий скелет кита. Ми побачили опудала рідкісних та зникаючих видів тварин та птахів, які занесені до Червоної книги України: степовий журавель, чорний лелека. У музеї виставляється найбільша колекція приматів, серед яких 53 видів мавп. Макарова Єва, Костенко Софія, Вертола Єлизавета дізналися, що в оленів є більше ніж 50 видів рогів.

     Усі ми були дуже задоволені екскурсією і відчули свій зв'язок з флорою та фауною, яка існує та існувала на нашій рідній землі.

                                                                                                                   Учні 4 класу

 

Альбом: Берегти природу - наш обов'язок! Альбом: Берегти природу - наш обов'язок!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2612 | Переглядів: 128Дата публікації: 13:30 10.04.2017