Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Світле свято Пасхи
Світле свято Пасхи

Поділитися новиною:

Світле свято Пасхи

14 квітня 2017 року у 9-Б класі відбувся виховний захід «Світле свято Пасхи»

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Пасха, або Великдень. Воно супроводжується численними прекрасними звичаями і традиціями, які зберігаємо, розвиваємо та передаємо з покоління в покоління.

З метою ознайомити  учнів з народними традиціями та святами 14 квітня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 був проведений виховний захід «Світле свято Пасхи», який підготувала Жадановська Л.В., класний керівник 9-Б класу. 

Кузнєцова Анастасія та Тимошенко Аліна розповіли про Вербну неділю, про те, звідки з’явилася в нас традиція освячувати гілочки верби. Куценко Карина та Сидоренко Катерина пригадали традиції та повір’я українців, що стосуються кожного дня останнього тижня перед Великоднем.

Нерушенко Ольга ознайомила з історією походження української писанки, значенням основних ліній, візерунків  та кольорів; провела майстер-клас по розпису писанок. Охріменко Юлія показала оформлення писанки в стилі декупаж.

Ватутіна Анастасія представила учням власноруч зроблену вітальну листівку.

Панасенко Юлія розповіла про священну традицію випікання паски, якій українці завжди надавали особливого значення.

Завершився захід виставкою писанок, зроблених учнями.

                                                                                                        Жадановська Л.В., класний керівник 9-Б класу

Альбом: Світле свято Пасхи Альбом: Світле свято Пасхи Альбом: Світле свято Пасхи Альбом: Світле свято Пасхи Альбом: Світле свято Пасхи
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2665 | Переглядів: 144Дата публікації: 16:44 14.04.2017