Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Флешмоб на підтримку читання
Флешмоб на підтримку читання

Поділитися новиною:

Флешмоб на підтримку читання

У межах Тижня дитячого читання учнями 3-Б класу було проведено флешмоб на підтримку читання книг

Ми живемо в епоху інформаційних технологій: комп’ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів, Інтернету. Але ніщо не замінить спілкування з „живою” книгою. У межах Тижня дитячого читання учнями 3-Б класу було проведено флешмоб на підтримку читання книг. До участі у цьому заході закликало оголошення.

07.04.2017 діти принесли з дому свої улюблені книги і читали їх на перервах. Максима Ткаченка зацікавила книга, яку читала в дитинстві його бабуся, і Зеленков Олексій теж знайшов цікаву книжку у шафі своєї бабусі. Діти ділилися враженнями і обговорювали прочитане. У цей день можна було скрізь у гімназії побачити читаючих дітей 3-Б класу: Журавський Роман і Медяник Діана читали на східцях, за тенісним столом читав Павлик Стеценко, на підвіконні в коридорі читали Повелиця Поліна та Зеленков Олексій. Нерсесову Аріну зацікавили нові видання, які взяли в бібліотеці Сухомлин Ілля та Єфременко Вадим. Знайшла свого читача і збірка казок – це був Ястремський Дамір. Енциклопедіями зацікавилися Биков Ярослав, Мінаєва Поліна, Маліков Микита та Місько Денис.

Цією акцією учні хотіли привернути увагу до читання художньої літератури, адже „Дім без книги – як тіло без душі”.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2711 | Переглядів: 90Дата публікації: 13:23 20.04.2017