Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Флешмоб на підтримку читання
Флешмоб на підтримку читання

Поділитися новиною:

Флешмоб на підтримку читання

У межах Тижня дитячого читання учнями 3-Б класу було проведено флешмоб на підтримку читання книг

Ми живемо в епоху інформаційних технологій: комп’ютерів, ноутбуків, мобільних телефонів, Інтернету. Але ніщо не замінить спілкування з „живою” книгою. У межах Тижня дитячого читання учнями 3-Б класу було проведено флешмоб на підтримку читання книг. До участі у цьому заході закликало оголошення.

07.04.2017 діти принесли з дому свої улюблені книги і читали їх на перервах. Максима Ткаченка зацікавила книга, яку читала в дитинстві його бабуся, і Зеленков Олексій теж знайшов цікаву книжку у шафі своєї бабусі. Діти ділилися враженнями і обговорювали прочитане. У цей день можна було скрізь у гімназії побачити читаючих дітей 3-Б класу: Журавський Роман і Медяник Діана читали на східцях, за тенісним столом читав Павлик Стеценко, на підвіконні в коридорі читали Повелиця Поліна та Зеленков Олексій. Нерсесову Аріну зацікавили нові видання, які взяли в бібліотеці Сухомлин Ілля та Єфременко Вадим. Знайшла свого читача і збірка казок – це був Ястремський Дамір. Енциклопедіями зацікавилися Биков Ярослав, Мінаєва Поліна, Маліков Микита та Місько Денис.

Цією акцією учні хотіли привернути увагу до читання художньої літератури, адже „Дім без книги – як тіло без душі”.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання Альбом: Флешмоб на підтримку читання
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2711 | Переглядів: 111Дата публікації: 13:23 20.04.2017