Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Цікава екскурсія до міста Харкова
Цікава екскурсія до міста Харкова

Поділитися новиною:

Цікава екскурсія до міста Харкова

Учні 3-Б класу разом з класним керівником завітали на екскурсію до міста Харкова

Цікава, пізнавальна, «солодка» екскурсія відбулася 18 квітня. Учні 3-Б класу разом з класним керівником Куліковою Людмилою Григорівною завітали на екскурсію до міста Харкова.

Діти відвідали Національний Ботанічний сад. Екскурсовод познайомила їх з рослинами, яким більше ста років. Особливо вразила величезна колекція кактусів Ананідзе Вероніку та Повелицю Поліну. А Кузнецова Ліза поцікавилася, чому нема квіточок у кактусів синього кольору. Екскурсовод відповіла, що такого кольору ще не вивели.

У Ботанічному саду, крім рослин, є ще водойма з екзотичними рибками, від яких ніяк не могли відірвати свого погляду Сухомлин Ілля та Єфременко Вадим. А Стеценко Павло ще й встиг їх погодувати.

У цей день учні також побували на шоколадній фабриці «Престиж», де на власні очі побачили весь процес виготовлення зефіру. Дуже зацікавило Наталуху Дмитра та Повелицю Поліну малювання шоколадом метелика. Наприкінці екскурсії було проведено майстер-клас по виготовленню шоколадних цукерок, якими діти пригостилися.

Дякуємо нашим батькам за цікаву екскурсію!

Сповнені захоплюючих вражень діти поверталися додому!

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 3-Б класу

Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова Альбом: Цікава екскурсія до міста Харкова
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2712 | Переглядів: 144Дата публікації: 13:46 21.04.2017