Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Прислухайся до звукiв землi навеснi…
Прислухайся до звукiв землi навеснi…

Поділитися новиною:

Прислухайся до звукiв землi навеснi…

Учнi 2-Б класу вирiшили допомогти пернатим друзям

Прислухайся до звукiв землi навеснi… I ти закохаєшся у рiдну землю всiм серцем. Бо хiба можна не любити  чарIвну пiсню  соловейка в гаю чи дзвiнку пiсню жайворонкiв у полi? Поглянувши на небо,бачиш маленьку цяточку.Це жайворонок.I чим вище вiн пiдноситься в небо,тим дзвiнкiша його пiсня.А скiльки ще дивних i чарiвних звукiв можна почути навеснi у полi,в лiсi,у парку,у мiстi!Це співає весна!Треба вчитися бачити красу  i милуватися природою,умiти берегти i охороняти її, i тодi природа стане добрим другом. Ось i ми, учнi 2-Б класу, вирiшили  допомогти нашим пернатим друзям. Так Дудка Анна, Загоруйко Альбина, Терещенко Кіра, Слюсар Ярослав та Без’язична Катерина разом зі своїми батьками змайстрували для пернатих друзів шпаківні, а тато Кіри Терещенко допоміг їх повісити на дерева.

               Летять пташки,вертаються додому

               Через моря i гори, i поля.

               Шукають рiдну стежечку знайому,

               Де їх гнiздечка й рiдная земля.

               Вони летять,щоб дiток народити,

               I щоб малят поставить на крило,

               Щоб рiдну землю звеселити

               I оспiвати радiсть i тепло.

 

Тимошенко В.П., класний керівник 2-Б класу

 

Альбом: Прислухайся до звукiв землi навеснi… Альбом: Прислухайся до звукiв землi навеснi… Альбом: Прислухайся до звукiв землi навеснi… Альбом: Прислухайся до звукiв землi навеснi… Альбом: Прислухайся до звукiв землi навеснi…
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2713 | Переглядів: 135Дата публікації: 13:57 21.04.2017