Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Довгоочікувана зустріч
Довгоочікувана зустріч

Поділитися новиною:

Довгоочікувана зустріч

Зустріч першокласників з випускниками дитячого садка «Дельфін»

Нещодавно відбулася довгождана зустріч наших першокласників з випускниками дитячого садка «Дельфін». Учні 1-А та 1-Б класу з великим задоволенням відвідали свій улюблений дитячий садок і поринули у спогади про нього. Для дітей були проведені спортивні змагання, де дві різновікові команди активно змагались за перемогу в естафетах, вболівальники підтримували їх віршами на спортивну тематику та грали в ігри. Щиро вітаємо наших переможців, учнів 1-А класу  Власенко Алісу, Цимбалюка Іллю,  Петрову  Вікторію,  Хомчука Олексія, Рочняк Дар׳ю,   Кулібабу Олександра  та учнів 1-Б класу Бологова Микиту, Галкіна Максима, Кожакіну Ольгу, Наталуху Артема, Антіпіна Антона, Іншину Каріну. МОЛОДЦІ!

Наприкінці майбутні першокласники подарували своїм гостям голубів дружби, виготовлених власноруч.

Зустріч була палкою, приємною, цікавою і емоційною. Наші маленькі школярики, прощаючись запрошували випускників садочка на навчання до 1 класу Куп’янської гімназії №2.

Чекаємо на вас!

 

Рисова М.М., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч Альбом: Довгоочікувана зустріч
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2714 | Переглядів: 170Дата публікації: 14:04 21.04.2017