Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Яскравий виступ агітбригади «Імпульс»
Яскравий виступ агітбригади «Імпульс»

Поділитися новиною:

Яскравий виступ агітбригади «Імпульс»

Стало вже доброю традицією в ці весняні дні проводити зліт-фестиваль «Молодь обирає здоров’я»

26 квітня 2017 у НВК №2 відбувся міський зліт-фестиваль агітбригад «Молодь обирає здоров’я», метою якого є популяризація та пропаганда серед молоді здорового способу життя, запобігання негативним проявам в учнівському середовищі засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитої молоді.

У фестивалі взяли участь усі загальноосвітні заклади міста Куп’янська. Наша команда «Імпульс» складалася з семи талановитих, яскравих, веселих, креативних учнів: Кириленко Діани, Волкової Валерії, Березиної Дарії, Куценко Микити, Рудіка Антона, Шевцової Марії, Москаленко Катерини та їх керівника Положивець О.В.

У виступах учні закликали пропагувати здоровий спосіб життя, викликати прагнення зберігати та зміцнювати здоров'я, мати бажання підтримувати та відновлювати його.

Учасниками був пройдений квест, який складався зі станцій: «Прислів’я та приказки», «Музична», «Вікторина», «Артикуляція».

Підсумком було креативне завдання «виступ-враження від участі у квесті», з яким підлітки справилися на «відмінно».

Завідувач психологічного центру відділу освіти Куп’янської міської ради Мороз Н.Г. тепло привітала учасників зльоту та вручила їм іменні сертифікати.

Такі заходи  допомагають зрозуміти молоді, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а перш за все – від дбайливого ставлення до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили свого організму та природні засоби.

Кириленко Діана, учениця 8-А класу

Альбом: Яскравий виступ агітбригади «Імпульс» Альбом: Яскравий виступ агітбригади «Імпульс» Альбом: Яскравий виступ агітбригади «Імпульс»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2751 | Переглядів: 124Дата публікації: 15:17 27.04.2017