Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Увага! «Час обирати професію!»
Увага!  «Час обирати професію!»

Поділитися новиною:

Увага! «Час обирати професію!»

У випускників гімназії настає важливий період в житті - вибір вищого навчального закладу, де можна отримати майбутню професію

У випускників гімназії настає важливий період в житті - вибір вищого навчального закладу, де можна отримати майбутню професію. Зробити правильний вибір - відповідальний крок, особливо в даний час, коли отримати професійну освіту дуже складно. Проектуванню своїх життєвих і професійних планів і можливих моделей досягнення високої кваліфікації сприяли роки навчання в гімназії. 13 квітня 2017 року був проведений круглий стіл «Час обирати професію!»  Випускники продемонстрували  знання змісту праці, свої здібності до даної професії, знання результатів праці, переваг та труднощів, з якими вони можуть зіткнутися на своєму професійному шляху.  Ділилися своїми підходами  та мотивами вибору професії. Презентували знання з попиту обраної професії на ринку праці та її перспективою в майбутньому. Відбулося знайомство їх самих з професіограмою певної професії, але особливість такої професіограми в тому, що в неї вкладена душа молодої людини, її мрії, сподівання, інтерес, велика частина її майбутнього життя. Становлення особистості і професійне самовизначення випускника - багатогранна діяльність. Спільна робота вчителів, батьків, спеціалістів міськрайцентру зайнятості приносить свої результати.

Під час участі в масовому профорієнтаційному заході «Професія твоєї мрії», який був проведений Куп’янським міськрайцентром зайнятості, гімназисти впевнено спілкувалися з представниками ВНЗ І-IV рівнів акредитації міста Куп’янська та міста Харкова. Данилова Ірина, Хоменець Валерія, Михальова Альона, Місько Дар’я, Погуляй Аліна, Малахова Аліна зацікавились інформацією про роботу Харківського національного університету радіоелектроніки. Разінькова Єлизавета ретельно ознайомилась з правилами вступної кампанії Харківського національного аерокосмічного університету імені Жуковського. До уваги майбутніх абітурієнтів були представлені інформаційні буклети за різними напрямками діяльності служби зайнятості, інформація про навчальні заклади, описи професій, паспорти підприємств міста, інформація про актуальні вакансії регіону.  Рішення про вибір професії повинно бути свідомим, вільним і прийматися зважено, щоб в результаті неусвідомленого вибору молодий спеціаліст не поповнював лави безробітних, бо йому не подобається ні обрана спеціальність, ні пропонована роботодавцем заробітна плата. Бажаємо всім гімназистам успіху в подальшому навчанні, терпіння та витривалості, учительської та батьківської підтримки!

 

Атрохіна С.М., класний керівник 11 класу

 

Альбом: Увага!  «Час обирати професію!» Альбом: Увага!  «Час обирати професію!» Альбом: Увага!  «Час обирати професію!» Альбом: Увага!  «Час обирати професію!» Альбом: Увага!  «Час обирати професію!» Альбом: Увага!  «Час обирати професію!»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2776 | Переглядів: 103Дата публікації: 09:25 03.05.2017