Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Поділитися новиною:

Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Учні 3-А класу провели класну годину, на яку запросили учнів з паралельного класу

Здавна прихід весни символізував початок нового життя. Дійсно, весна несе з собою не тільки нове життя, але й гарний настрій, красу землі.

Учні 3-А класу провели класну годину, на яку запросили учнів з паралельного класу. Діти читали вірші поетів рідного краю про весну, складали кросворди. Кращі слова до теми «Весна» підібрали Кузнєцова Ліза, Кукса Поліна, Попов Данило.

У грі «Яка квітка зайва?» перемогу здобув Кузнєцов Дмитро. Діти позмагалися у конкурсі на кращого «вчителя» у грі «Знайди помилку», де переможцями стали Зеленков Олексій та Жуков Ярослав.

В кінці заходу кожен клас виготовив проект на тему «Весна» і захистив його. Крикун Поліна та Мальчиніна Вероніка, учні 3-А класу, закінчили презентацію свого проекту такими словами: «Квітуча, багатоголоса українська весна. Т.Г.Шевченко писав: «Встала весна, чорну землю сонну розбудила…». А учні 3-Б класу Поддубова Віка та Медяник Діана згадали слова Л.Українки «Знов весна і знов надії в серці хворім оживають…»

З гарним настроєм діти поверталися до своїх класів.

 

Солодка Н.О., класний керівник 3-А класу

Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2780 | Переглядів: 92Дата публікації: 11:24 03.05.2017