Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Поділитися новиною:

Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни

Учні 3-А класу провели класну годину, на яку запросили учнів з паралельного класу

Здавна прихід весни символізував початок нового життя. Дійсно, весна несе з собою не тільки нове життя, але й гарний настрій, красу землі.

Учні 3-А класу провели класну годину, на яку запросили учнів з паралельного класу. Діти читали вірші поетів рідного краю про весну, складали кросворди. Кращі слова до теми «Весна» підібрали Кузнєцова Ліза, Кукса Поліна, Попов Данило.

У грі «Яка квітка зайва?» перемогу здобув Кузнєцов Дмитро. Діти позмагалися у конкурсі на кращого «вчителя» у грі «Знайди помилку», де переможцями стали Зеленков Олексій та Жуков Ярослав.

В кінці заходу кожен клас виготовив проект на тему «Весна» і захистив його. Крикун Поліна та Мальчиніна Вероніка, учні 3-А класу, закінчили презентацію свого проекту такими словами: «Квітуча, багатоголоса українська весна. Т.Г.Шевченко писав: «Встала весна, чорну землю сонну розбудила…». А учні 3-Б класу Поддубова Віка та Медяник Діана згадали слова Л.Українки «Знов весна і знов надії в серці хворім оживають…»

З гарним настроєм діти поверталися до своїх класів.

 

Солодка Н.О., класний керівник 3-А класу

Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни Альбом: Поринемо у світ краси і відкриємо таємниці весни
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2780 | Переглядів: 118Дата публікації: 11:24 03.05.2017