Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
День народження
День народження

Поділитися новиною:

День народження

Учні 3-А класу відзначили «День весняних іменинників»

День народження – це одне з найголовніших свят більшості людей, особливо дітей. Це і не дивно, адже в цей день людина отримує найбільше побажань та подарунків. Це прекрасний день, коли ти стаєш на рік старшим, дорослішим, розумнішим.

Учні 3-А класу в один із чудових, весняних, сонячних днів відзначили «День весняних іменинників». А їх у класі аж шість: Ніколенко Микита, Харчун Ілля, Д’яченко Микита, Крикун Поліна, Шорохов Кирило, Нечитайло Олексій. І всім виповнилось 9 років.

Діти заздалегідь підготували програму з різними цікавими конкурсами та розвагами. Приємно було слухати пісню у виконанні Попова Данила та виступу дівчат з музичними інструментами.

Коронним номером був великий торт, який був зробленим на замовлення з іменами іменинників. Гасячи свічки, діти загадували бажання. А потім всі разом пробували цей шедевр.

Велика подяка батькам Д’яченко Катерині Сергіївні, Крикун Наталії Олександрівні та Жуковій Ірині Анатоліївні, які підготували це чудове свято.

День народження – це особисте свято кожного, у цей день мрії повинні збуватися.

 

Солодка Н.О., класний керівник 3-А класу

Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2781 | Переглядів: 82Дата публікації: 12:27 03.05.2017