Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День народження
День народження

Поділитися новиною:

День народження

Учні 3-А класу відзначили «День весняних іменинників»

День народження – це одне з найголовніших свят більшості людей, особливо дітей. Це і не дивно, адже в цей день людина отримує найбільше побажань та подарунків. Це прекрасний день, коли ти стаєш на рік старшим, дорослішим, розумнішим.

Учні 3-А класу в один із чудових, весняних, сонячних днів відзначили «День весняних іменинників». А їх у класі аж шість: Ніколенко Микита, Харчун Ілля, Д’яченко Микита, Крикун Поліна, Шорохов Кирило, Нечитайло Олексій. І всім виповнилось 9 років.

Діти заздалегідь підготували програму з різними цікавими конкурсами та розвагами. Приємно було слухати пісню у виконанні Попова Данила та виступу дівчат з музичними інструментами.

Коронним номером був великий торт, який був зробленим на замовлення з іменами іменинників. Гасячи свічки, діти загадували бажання. А потім всі разом пробували цей шедевр.

Велика подяка батькам Д’яченко Катерині Сергіївні, Крикун Наталії Олександрівні та Жуковій Ірині Анатоліївні, які підготували це чудове свято.

День народження – це особисте свято кожного, у цей день мрії повинні збуватися.

 

Солодка Н.О., класний керівник 3-А класу

Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження Альбом: День народження
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2781 | Переглядів: 112Дата публікації: 12:27 03.05.2017