Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!»
Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!»

Поділитися новиною:

Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!»

27 квітня 2017 року учні 4 класу відвідали виставку малюнків «Серце віддаю дітям!» у Палаці культури імені В.І.Кошелєва

27 квітня 2017 року учні 4 класу відвідали виставку малюнків «Серце віддаю дітям!» у Палаці культури імені В.І.Кошелєва.

Діти ознайомилися з історією створення селища Ківшарівка та людьми, які внесли великий внесок у будівництво селища. Учням запропонували переглянути виставку малюнків «Моє рідне селище» вихованців навчальних закладів міста Куп’янська, на якій були і їх власні роботи. Батюченко Анастасія звернула увагу на малюнок, на якому вона зобразила пейзаж рідного селища, де багато хвойних дерев, і розповіла, що завдяки їм у нас завжди свіже повітря. На малюнку Китаєвої Олександри – Палац культури імені В.І.Кошелєва, де діти можуть відвідувати різноманітні гуртки. Гордубей Олег розповів, що найбільше запам’яталося йому те, що В.І.Кошелєв зробив великий внесок у будівництво селища Ківшарівка та створення Куп’янського ливарного заводу. Усі учні отримали велике задоволення від виставки і зробили висновок, що наше селище найкраще!

 

Гичко Н.М., класний керівник 4 класу

Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!» Альбом: Виставка малюнків «Серце віддаю дітям!»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2797 | Переглядів: 212Дата публікації: 08:32 04.05.2017