Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Виховна година «Збережи своє життя!»
Виховна година «Збережи своє життя!»

Поділитися новиною:

Виховна година «Збережи своє життя!»

У межах Тижня безпеки життєдіяльності 26 квітня 2017 року для учнів 5-А та 6-А класів була проведена виховна година «Збережи своє життя!»

У межах Тижня безпеки життєдіяльності 26 квітня 2017 року для учнів 5-А та 6-А класів була проведена виховна година «Збережи своє життя!». Гімназисти виготовили плакати, малюнки з протипожежної безпеки, правил поведінки під час надзвичайних ситуацій.

Виступ агітбригади 6-А класу у складі Фролікової Катерини, Нардєд Аріни, Опришко Валерії, Антипа Олега, Погуляя Владислава, Геращенко Анни, Осіпова Олександра, Татєвосова Даниїла, Степанова Данила, Літвінової Марії, Катанаш Катерини нагадав присутнім правила безпечної поведінки у побуті. Олійник Ірина, учениця 5-А класу, розповіла про нещасні випадки з вини дітей та шляхи їх запобігання.

На завершення заходу учні переглянули фільм з безпеки життєдіяльності «З вогнем не жартуй!». Діти запам’ятали, що збереження життя і здоров’я – справа кожного.

 

Гарбуз А.В., класний керівник 5-А класу

 

Альбом: Виховна година «Збережи своє життя!» Альбом: Виховна година «Збережи своє життя!» Альбом: Виховна година «Збережи своє життя!» Альбом: Виховна година «Збережи своє життя!»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2798 | Переглядів: 272Дата публікації: 09:23 04.05.2017