Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок!
Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок!

Поділитися новиною:

Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок!

Інтервю з Нікуляком Денисом і Глушко Вадимом

Сьогодні я беру інтерв’ю у зірок не тільки нашого класу та нашої гімназії, а всього Куп’янського району – Нікуляка Дениса та Глушка Вадима. Нещодавно вони повернулися з конкурсу бальних танців Blackpool Dance Festival, що проводився у Великій Британії.

Вадиме, розкажи про успіхи своєї пари.

Ми брали участь у трьох категоріях, де змагалися 220 танцювальних пар. Перша категорія – чемпіонат Європи, ми вибороли 32 місце. Друга – кубок Віденського вальсу – 33 місце. Третя – основна частина – 52 місце.

Щиро дякуємо нашім тренерам, батькам і друзям за підтримку і віру в наші успіхи!

Скажи, Денисе, яке місце і в якій категорії зайняла ваша пара?

Ми брали участь у чотирьох категоріях. Перша категорія – це чемпіонат Європи, ми зайняти 32 місце. Друга категорія – самба – 25 місце. Третя – основна частина (мікс із різних танців) – 76 місце.

Яке враження на вас справила країна?

По-перше, нам запам’яталася щирість людей, з якими ми спілкувалися. Щодо спілкування, то англійці звикли чути англійську з різними акцентами, тому намагалися як найкраще нас зрозуміти і самі розмовляли повільніше, щоб ми мали змогу їх зрозуміти. Люди привітні та виховані.

А який ваш наступний конкурс?

Восени ми будемо брати участь у International Dance Festival, що проводиться в Лондоні.

Цікаво дізнатися чи збираєтесь ви пов’язати з бальними танцями своє майбутнє?

Так, звичайно. Ми багато працюємо і плануємо добитися кращих результатів у майбутньому.

Нардєд Анастасія, учениця 9-А класу

Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок! Альбом: Велика Британія відкрила Куп’янських зірочок!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2827 | Переглядів: 186Дата публікації: 14:58 05.05.2017