Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Безпека на дорогах – безпека життя!
Безпека на дорогах – безпека життя!

Поділитися новиною:

Безпека на дорогах – безпека життя!

12 травня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 було проведено єдиний урок «Безпека на дорогах – безпека життя!»

З кожним роком зростає інтенсивність руху. Ми звикли до розмаїття транспорту і часто не звертаємо на це уваги, безтурботно перетинаючи вулицю. І тоді з вірних помічників людини транспортні засоби перетворюються на  ворогів. Щорічно на дорогах земної кулі гине понад 300 тисяч чоловік, а 7 мільйонів людей отримують тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Саме тому, щоб попередити випадки дитячого травмування, забезпечити безпеку юних пішоходів, нагадати основні правила, які можуть врятувати життя в Україні, 12 травня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 було проведено єдиний урок «Безпека на дорогах – безпека життя!»

Протягом цього дня учні  Куп’янської гімназії №2  залучалися до участі у різноманітних пізнавальних та творчих заходах. Так, наприклад, юні пішоходи 1-2 класів завітали до відеозалу, де на них чекала зустріч із героями мультиплікаційних фільмів, які разом із маленькими глядачами повторили  правила дорожнього руху. В кожному класі проведені тематичні години з безпеки руху: «Азбука дороги» (1-4 класи); «Права і обов’язки пішоходів та пасажирів», «Як правильно дорогу перейти – ти братику й сестричці розкажи» (5-8 кл.); «Небезпечні ситуації на дорогах» (9-11 кл.). Разом із класними керівниками діти вкотре переконалися у доцільності дотримання правил пішохода, проаналізували основні причини ДТП, пригадали правила переходу проїзної частини та перехрестя; накреслили схему безпечного шляху від школи додому.

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки гімназії, організувала виставку літератури  «Безпечний рух».

Цей день став ще однією сходинкою, яка приведе до безпечного та щасливого життя.

 

Нерушенко Ольга, учениця 9-Б класу

Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2882 | Переглядів: 120Дата публікації: 09:09 13.05.2017