Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Безпека на дорогах – безпека життя!
Безпека на дорогах – безпека життя!

Поділитися новиною:

Безпека на дорогах – безпека життя!

12 травня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 було проведено єдиний урок «Безпека на дорогах – безпека життя!»

З кожним роком зростає інтенсивність руху. Ми звикли до розмаїття транспорту і часто не звертаємо на це уваги, безтурботно перетинаючи вулицю. І тоді з вірних помічників людини транспортні засоби перетворюються на  ворогів. Щорічно на дорогах земної кулі гине понад 300 тисяч чоловік, а 7 мільйонів людей отримують тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Саме тому, щоб попередити випадки дитячого травмування, забезпечити безпеку юних пішоходів, нагадати основні правила, які можуть врятувати життя в Україні, 12 травня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 було проведено єдиний урок «Безпека на дорогах – безпека життя!»

Протягом цього дня учні  Куп’янської гімназії №2  залучалися до участі у різноманітних пізнавальних та творчих заходах. Так, наприклад, юні пішоходи 1-2 класів завітали до відеозалу, де на них чекала зустріч із героями мультиплікаційних фільмів, які разом із маленькими глядачами повторили  правила дорожнього руху. В кожному класі проведені тематичні години з безпеки руху: «Азбука дороги» (1-4 класи); «Права і обов’язки пішоходів та пасажирів», «Як правильно дорогу перейти – ти братику й сестричці розкажи» (5-8 кл.); «Небезпечні ситуації на дорогах» (9-11 кл.). Разом із класними керівниками діти вкотре переконалися у доцільності дотримання правил пішохода, проаналізували основні причини ДТП, пригадали правила переходу проїзної частини та перехрестя; накреслили схему безпечного шляху від школи додому.

Філяєва Н.В., завідувач бібліотеки гімназії, організувала виставку літератури  «Безпечний рух».

Цей день став ще однією сходинкою, яка приведе до безпечного та щасливого життя.

 

Нерушенко Ольга, учениця 9-Б класу

Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя! Альбом: Безпека на дорогах – безпека життя!
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2882 | Переглядів: 90Дата публікації: 09:09 13.05.2017