Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
День відкритих дверей
День відкритих дверей

Поділитися новиною:

День відкритих дверей

11 травня 2017 року у гімназії відбувся День відкритих дверей

11 травня 2017 року у гімназії відбувся День відкритих дверей. Учителі гімназії чекали на усіх четверокласників нашого селища. Для дітей була підготовлена Круговерть.

На станції «Іноземна» (учитель Пихова О.В.) учні передивились мультфільм англійською мовою та виконали завдання за його сюжетом. На станції «Математична» (учитель Кудрявець С.В.) - розв’язували цікаві задачі. Станція «Хімічна» (учитель Гаркуша А.І.) причарувала цікавими дослідами, а «Біологічна» (учитель Гриценко Н.О.) - таємницями під мікроскопом. На станції «Сюрприз» (учитель Юдіна Т.В.) всі діти власними руками зробили подарунки для своїх мам.

Усі діти були у доброму настрої!

А весь цей час директор гімназії Любов Петрівна проводила круглий стіл для батьків майбутніх гімназистів, під час якого вони отримали відповіді на всі питання, які їх турбують.

День відкритих дверей відбувся!

Чекаємо всіх бажаючих на вступних іспитах до гімназії в 5-10 класи у червні!.

 

Якубинська Л.Ю.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей Альбом: День відкритих дверей
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2883 | Переглядів: 129Дата публікації: 10:16 13.05.2017