Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Святкування Дня Матері
Святкування Дня Матері

Поділитися новиною:

Святкування Дня Матері

12 травня 2017 року у 2-А класі відбулася виховна година, присвячена Дню Матері

У другу неділю травня весь світ святкує День Матері. Учні 2-А класу не залишилися осторонь цього дня. На це свято вони запросили своїх мам, бабусь.

Діти підготували святковий концерт. Артюшенко Матвій із своєю партнершею Сніжаною Івановою привітали мам запальним мексиканським таночком. Без’язичний Денис, Білозор Карина, Бандурка Ангеліна розповіли задушевні вірші, які присвятили найріднішим мамам. Скріпань Анастасія подарувала мамі ліричну пісню.

Деметьєва Олеся разом із мамою Тетяною Леонідівною приготували смачний каравай, розповіли історію виникнення хліба, задавали дітям запитання про хлібобулочні вироби, пограли у гру «Хто більше знає прислів’їв про хліб».

Катерина Іванівна, керівник хореографічного гуртка ЦДЮТ, з дітьми Харченко Дар’я, Цупа Єлизавета, Мітіна Альона, Шапова Дар’я, Путренко Дар’я, Садовський Іван, Іванченко Олексій, Казарєзов Станіслав, Шульга Тимур, Ророка Микита підготувала вальс квітів, який із задоволенням присвятили мамам.

Під час свята були проведені ігри, в яких брали участь діти разом з мамами. Найкращими визнані Третяк Настя з мамою Інною Василівною, Медвідь Еля з мамою Анастасією Олександрівною, Мітін Андрій з мамою Людмилою Володимирівною, Саратова Маша з мамою Юлією Вікторівною, Мирошниченко Евеліна з мамою Мариною Василівною, Поддубкін Назар з мамою Мариною Анатоліївною.

До цього свята діти підготували мамам подарунки, які виготовили своїми руками. Батьки та діти залишилися задоволені проведеним святом.

Щиро вітаю наших найкращих матусь 2-А класу зі святом!

Захаренко А.Л., класний керівник 2-А класу

 

Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері Альбом: Святкування Дня Матері
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2902 | Переглядів: 164Дата публікації: 10:25 15.05.2017