Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Проблеми у сучасній літературі
Проблеми у сучасній літературі

Поділитися новиною:

Проблеми у сучасній літературі

16 травня учні 8-А класу у літературному музеї імені П.В. Іванова обговорювали твори сучасної літератури

16 травня учні 8-А класу у літературному музеї імені П.В. Іванова  обговорювали твори сучасної літератури і дійшли висновку, що література для підлітків  покликана висвітлювати великий спектр питань, типових для дорослішання дитини.  Марчук Михайло зазначив, що у підлітковому віці такі аспекти, як самопізнання, місце в родині, стосунки з батьками та друзями, стають актуальними як ніколи. 

Тарасов Дмитро, Яновська Яна підняли важливе питання, що  саме розуміння та піклування родини є тими факторами, що допоможуть дитині у віці від 14 до 18 років пережити непрості життєві моменти, і у цьому аспекті романи польської письменниці Барбари Космовської “Буба” та “Буба: мертвий сезон”, окрім типових принад   літератури для підлітків, пропонують читачеві ще й погляд на проблеми нового, сучасного типу стосунків у родині та його впливу на формування особистості.

Заіграєв Дмитро, Березіна Даша, Кузін Ярослав, представляючи книгу Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи», довели, що особистістю не народжуються, особистістю стають. Це - одне з основних положень сучасної науки про людину. Особистість з дитинства засвоює культуру того суспільства, в якому  народилася і живе; формується в навчанні, культурі, правилах поведінки. І надзвичайно важливе для формування людини оточення: сім’я, школа, учителі.

Спільні обговорення актуальних для учнів проблем допомагають знаходити відповіді на багато запитань, які ставить перед собою людина у підлітковому віці.

 

Власенко Д.В., керівник літературного музею імені П.В.Іванова

 

Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2932 | Переглядів: 79Дата публікації: 13:04 18.05.2017