Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Проблеми у сучасній літературі
Проблеми у сучасній літературі

Поділитися новиною:

Проблеми у сучасній літературі

16 травня учні 8-А класу у літературному музеї імені П.В. Іванова обговорювали твори сучасної літератури

16 травня учні 8-А класу у літературному музеї імені П.В. Іванова  обговорювали твори сучасної літератури і дійшли висновку, що література для підлітків  покликана висвітлювати великий спектр питань, типових для дорослішання дитини.  Марчук Михайло зазначив, що у підлітковому віці такі аспекти, як самопізнання, місце в родині, стосунки з батьками та друзями, стають актуальними як ніколи. 

Тарасов Дмитро, Яновська Яна підняли важливе питання, що  саме розуміння та піклування родини є тими факторами, що допоможуть дитині у віці від 14 до 18 років пережити непрості життєві моменти, і у цьому аспекті романи польської письменниці Барбари Космовської “Буба” та “Буба: мертвий сезон”, окрім типових принад   літератури для підлітків, пропонують читачеві ще й погляд на проблеми нового, сучасного типу стосунків у родині та його впливу на формування особистості.

Заіграєв Дмитро, Березіна Даша, Кузін Ярослав, представляючи книгу Марини Аромштам «Коли відпочивають янголи», довели, що особистістю не народжуються, особистістю стають. Це - одне з основних положень сучасної науки про людину. Особистість з дитинства засвоює культуру того суспільства, в якому  народилася і живе; формується в навчанні, культурі, правилах поведінки. І надзвичайно важливе для формування людини оточення: сім’я, школа, учителі.

Спільні обговорення актуальних для учнів проблем допомагають знаходити відповіді на багато запитань, які ставить перед собою людина у підлітковому віці.

 

Власенко Д.В., керівник літературного музею імені П.В.Іванова

 

Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі Альбом: Проблеми у сучасній літературі
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2932 | Переглядів: 111Дата публікації: 13:04 18.05.2017