Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Подорож до Полтави
Подорож до Полтави

Поділитися новиною:

Подорож до Полтави

14 травня 2017 року ми, учні 7 класу, поїхали на екскурсію до міста Полтави

У тихому затишному і мальовничому куточку, в історичній частині Полтави на Івановій горі ми розглянули незвичайний пам’ятник, присвячений одному із символів міста – всесвітньо  відомій полтавській галушці.

Фотографія біля величезної ложки і галушок, напевно, є у кожного, хто відвідав Полтаву, а як смачно ще й поласувати справжніми галушками, що приготували для нас у ресторані! Дуже смачною страва видалася для Буцуліна Ігоря, Шетілова Станіслава та Сізікова Олександра.

Радимо всім відвідати садибу Котляревського - шматочок старого побуту серед сучасного міста. Це затишний комплекс, що складається з самого будинку, комори і криниці-журавля, обгороджений плетеним тином. Уважно розглядали експонати садиби Гайворонський Вячеслав, Гаврюшенко Данило, Малишко Віола, Власенко Єлизавета і Москаленко Катерина.

Відвідування музею не займає багато часу, але цього достатньо, щоб відчути атмосферу, в якій жив і творив І. Коцюбинський. До уваги відвідувачів представлена спальня-кабінет з ліжком, робочим столом, за яким була написана «Енеїда», книжковими полицями, де до сих пір зберігаються книги відомих авторів з різних країн. Вражені такою атмосферою були дівчата: Шевцова Марія, Бакіна Софія, Мирошниченко Анастасія та Фєєр Анастасія.

Наші хлопці Гаврюшенко Данило, Гайворонський Вячеслав, Левадний Антон були в захваті від Монументу Слави - головної визначної пам'ятки центральної частини міста Полтави. Загальна висота колони разом з капітеллю становить 10,35 м, орла з півсферою -
2 м, розмах крил орла приблизно 3 м, верхній діаметр колони - 1,84 м, нижній - 1,3 м.

По історичному музею можна бродити цілий день - дуже багато всього цікавого. Крім реальних фактів, з Полтавою також часто асоціюють і містичні історії. Свою роль в цьому зіграла Диканька, описана Гоголем, як місце де практикується чаклунство. Вже понад 200 років у травні цвіте і пахне в Диканьці прекрасний бузковий гай. Подібної кількості Бузку неможливо побачити ні в одному куточку світу. Легенда про гай зачарувала Санюкович Валерію, Шевцову Марію, Шетілова Станіслава, Малишко Віолу, Хорошко Юлію.

Полтавський музей авіації та космонавтики, розташований в колишній будівлі першої пожежної команди Полтави, яке є пам'яткою архітектури національного значення. Нам дозволили фотографуватись у катапультаційному кріслі. Найазартнішими у цій фотосесії були Буцулін Ігор, Шипілов Єгор, Сізіков Олександр та Гаврюшенко Данило.

За допомогою фахівців Центру підготовки космонавтів імені Ю. Гагаріна їм вдалося сформувати унікальну музейну збірку експонатів. Особливе місце в експозиції музею відведено уродженцям Полтавського краю і людям, діяльність яких, була пов'язана з цим краєм, освітлено наукове надбання Ю. Кондратюка, а також відображений внесок українців в перемогу під час Великої Вітчизняної війни.

Під час екскурсії у нас був веселий настрій, ми вдячні екскурсоводу Людмилі Вікторівні вона цікаво із захопленням розповідала ,як справжня полтавчанка. Ми дякуємо нашим батькам за спонсорську діяльність. Дякуємо за організацію поїздки класному керівнику Кудрявець Світлані Володимирівні та члену батьківського комітету Гаврюшенко Віті Павлівні. Взагалі як чудово що є туристичне агентство Погорєльської Н.П., що турбується про наш кругозір.

Нам дуже сподобалось, ми додаємо фотоальбом, наступного разу у жовтні ми вирушимо до Хортиці, гайда з нами!!!

Учні 7 класу

 

Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави Альбом: Подорож до Полтави
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/2971 | Переглядів: 148Дата публікації: 14:10 22.05.2017