Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Відкриття шахово-шашкового куточка
Відкриття шахово-шашкового куточка

Поділитися новиною:

Відкриття шахово-шашкового куточка

06.06.2017 у гімназії відбулася урочиста церемонія відкриття шахово-шашкового куточка

06.06.2017 у гімназії відбулася урочиста церемонія відкриття шахово-шашкового куточка в межах проекту-конкурсу «Крок до мрії», головною метою якого було бажання учнів, батьків, вчителів зробити своїми руками гімназію гарною, затишною та корисною.

На святі були присутні гості:

  • Анікєєв Юрій Володимирович, чемпіон світу з шашок, випускник гімназії 2000 року;
  • Пасічник Світлана Михайлівна, начальник відділу освіти Куп’янської міської ради;
  • Глушко Максим Олександрович, депутат Куп’янської міської ради;
  • Грицак Наталя, помічник громадської організації Олега Лущика;
  • Ківшар Олександр Володимирович, літописець сучасної історії Куп’янська.

Право перерізати стрічку надали випускнику гімназії 2000 року, багатократному чемпіону світу Анікєєву Юрію Володимировичу та переможцю міських змагань з шахів 2016 Марчуку Михайлу, учню 8-А класу гімназії.

Юрій Володимирович поділився секретами  як стати чемпіоном в цьому виді спорту, після чого провів сеанс одночасної гри з учнями гімназії.

 

Ісаінков Ілля, старший координатор ДОМ

 

Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка Альбом: Відкриття шахово-шашкового куточка
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3115 | Переглядів: 177Дата публікації: 14:54 06.06.2017