Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
День знань
День знань

Поділитися новиною:

День знань

Вишиванки, квіти, повітряні кульки та радісні обійми – так пройшло свято День знань у Куп’янській гімназії №2 Куп’янської міської ради Харківської області

Першокласники – у шкільній формі, учні – з букетами, вчителі – у вишиванках, батьки – зі смартфонами та фотоапаратами в руках. Так розпочався День знань у Куп’янській гімназії №2!

Цей день – велике свято для кожного першокласника. Батьки благословили своїх дітей на добру долю, гарні оцінки та вірних друзів.

Яскравий виступ педагогів гімназії – подарунок для учнів та батьків – став чудовим стартом навчального року. Дійство завершилось зверненням одинадцятикласників до «першачків» та  салютом для п’ятикласників, які стали гімназистами.

Натомість першокласники, які подарували чудовий танок усім присутнім, пообіцяли вчитись на відмінно та не боятись нового етапу у своєму житті. Згодом усі пішли на перший урок… Для когось – перший у цьому році, а для когось – перший в житті!

Гімназисти, учителі, батьки та гості свята щиро дякують Положивець О.В. за чудове свято на початку нового 2017/2018 навчального року!

Адміністрація гімназії

Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань Альбом: День знань
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3484 | Переглядів: 221Дата публікації: 13:43 01.09.2017