Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Вітаємо зі святом!
Вітаємо зі святом!

Поділитися новиною:

Вітаємо зі святом!

Любі гімназисти, шановні вчителі і батьки! Щиро вітаємо зі святом „День знань”, початком нового 2017/2018 навчального року!

Пишаємося успіхами кожного гімназиста! Радіємо, що за підсумками рейтингу підготовки учнів до обласних олімпіад наша гімназія традиційно входить до десяти найкращих навчальних закладів Харківської області! щиро дякуємо Атрохіній С.М., учителю економіки, та Суровій О.В., учителю історії, за якісну підготовку учнів до обласних олімпіад.

Традиційно наші випускники якісно готуються до ЗНО та становляться студентами престижних ВНЗ України. За результатами ЗНО найкращими вчителями , які підготували гімназистів до випробувань, серед вчителів міста Куп’янська визнані:

  • Макарова Н.М., учитель математики;
  • Поліщук І.М., учитель англійської мови;
  • Гарбуз А.В., учитель української мови та літератури;
  • Гриценко Н.О., учитель біології.

Ви – молодці! Так тримати!

Особливі слова подяки висловлюємо нашим батькам, спонсорам і друзям гімназії! У цей непростий час ви робите все, щоб діти навчалися у престижному навчальному закладі і отримувати якісні знання! Дякуємо вам!

Усім учителям – здоров’я, радості, успіхів, натхнення і наснаги у новому навчальному році на шляху створення Нової української школи!

 

Адміністрація гімназії

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3485 | Переглядів: 211Дата публікації: 14:35 01.09.2017