Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Вітаємо зі святом!
Вітаємо зі святом!

Поділитися новиною:

Вітаємо зі святом!

Любі гімназисти, шановні вчителі і батьки! Щиро вітаємо зі святом „День знань”, початком нового 2017/2018 навчального року!

Пишаємося успіхами кожного гімназиста! Радіємо, що за підсумками рейтингу підготовки учнів до обласних олімпіад наша гімназія традиційно входить до десяти найкращих навчальних закладів Харківської області! щиро дякуємо Атрохіній С.М., учителю економіки, та Суровій О.В., учителю історії, за якісну підготовку учнів до обласних олімпіад.

Традиційно наші випускники якісно готуються до ЗНО та становляться студентами престижних ВНЗ України. За результатами ЗНО найкращими вчителями , які підготували гімназистів до випробувань, серед вчителів міста Куп’янська визнані:

  • Макарова Н.М., учитель математики;
  • Поліщук І.М., учитель англійської мови;
  • Гарбуз А.В., учитель української мови та літератури;
  • Гриценко Н.О., учитель біології.

Ви – молодці! Так тримати!

Особливі слова подяки висловлюємо нашим батькам, спонсорам і друзям гімназії! У цей непростий час ви робите все, щоб діти навчалися у престижному навчальному закладі і отримувати якісні знання! Дякуємо вам!

Усім учителям – здоров’я, радості, успіхів, натхнення і наснаги у новому навчальному році на шляху створення Нової української школи!

 

Адміністрація гімназії

Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3485 | Переглядів: 243Дата публікації: 14:35 01.09.2017