Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Підсумки Олімпійського тижня
Підсумки Олімпійського тижня

Поділитися новиною:

Підсумки Олімпійського тижня

Упродовж тижня з 04 до 08 вересня 2017 року учні гімназії занурились у Стародавню Грецію, де зародились Олімпійські Ігри.

Сьогодні, 8 вересня, відбулася урочиста лінійка закриття Олімпійського Тижня. На заході були присутні учні, батьки та вчителі.

Відбувся парад спортсменів гімназії. Першими привітали переможців Міжнародного турніру з футболу на приз ФК «Мрія» в різних вікових категоріях: Без’язичного Дениса, учня 3-А класу; Плющенко Архипа, учня 3-Б класу; Глушка Артема, учня 3-Б класу; Гекк Павла, учня 3-Б класу; Жукова Ярослава, учня 4-А класу; Нечитайло Олексія, учня 4-А класу; Малікова Микиту учня 4-Б класу; Зубенко Дмитра, учня 6-Б класу; Шестірко Єгора, учня 6-Б класу; Ярчинського Родіона, учня 9-А класу.

Гучними оплесками зустрічали:

  • Шульгу Тимура, учня 3-А класу, переможця загальногімназичного світа «Тато, мама і я –спортивна сім’я-2016», та  учасника міських змагань з вільної боротьби;
  • Козуба Серафима, учня 3-А класу, чемпіона міста Куп’янськ та Харківської області з карате;
  • Николенко Микиту, учня 4-А класу, переможця турніру з боксу (місто Ізюм);
  • Колівушку Дмитра, 6-Б класу, переможця першості міста Куп’янськ з боксу;
  • Нікросова Максима, учня 6-Б класу, чемпіона міста Куп’янськ та Харківської області з карате.

Продовжили парад учні старших класів:

  • Левадний Антон, учень 8 кл, переможець міського турніру з боксу;
  • Марчук Михайло, учень 9-А класу, чемпіон міста з шашок, який визначений кращим гравцем міста;
  • Куценко Микита, учень 9-А класу , переможець міського турніру з боксу;
  • Рудік Антон, учень 9-А класу, кандидат майстра спорту з шахів;
  • Басова Валерія, учениця  9-А класу  та Нікуляк Денис, учень 10 класу, переможці міського конкурсу зі стрільби з пневматичної гвинтівки, які визначені кращими спортсменами міста та нагороджені грамотами виконавчого комітету Куп’янської міської ради;
  • Сорокін Олександр, учень 9-Б класу, багаторазовий чемпіон області з вільної боротьби;
  • Бороздін Максим, учень 10 кл., переможець міського та учасник обласного етапів з баскетболу;
  • Семененко Роман, учень 11 класу, багаторазовий чемпіон міста та області з боксу.

Заступником директора з НВР Положивець О.В., було вручено грамоти учням, які протягом Олімпійського тижня змагалися у боротьбі за перші місця у змаганнях  з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, брейн-рингу, а також веселих естафет.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, а всі учасники – гарним настроєм. Тож дякую всім, хто брав участь у Олімпійському тижні, особливо учням, які взяли активну участь в цьому святі.

Свято закінчилося… Тож до нових зустрічей та перемоги нашим гімназистам на всіх спортивних змаганнях у цьому навчальному році!

 

Вісковатова Олександра, учениця 10 класу

Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3531 | Переглядів: 133Дата публікації: 16:20 08.09.2017