Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Підсумки Олімпійського тижня
Підсумки Олімпійського тижня

Поділитися новиною:

Підсумки Олімпійського тижня

Упродовж тижня з 04 до 08 вересня 2017 року учні гімназії занурились у Стародавню Грецію, де зародились Олімпійські Ігри.

Сьогодні, 8 вересня, відбулася урочиста лінійка закриття Олімпійського Тижня. На заході були присутні учні, батьки та вчителі.

Відбувся парад спортсменів гімназії. Першими привітали переможців Міжнародного турніру з футболу на приз ФК «Мрія» в різних вікових категоріях: Без’язичного Дениса, учня 3-А класу; Плющенко Архипа, учня 3-Б класу; Глушка Артема, учня 3-Б класу; Гекк Павла, учня 3-Б класу; Жукова Ярослава, учня 4-А класу; Нечитайло Олексія, учня 4-А класу; Малікова Микиту учня 4-Б класу; Зубенко Дмитра, учня 6-Б класу; Шестірко Єгора, учня 6-Б класу; Ярчинського Родіона, учня 9-А класу.

Гучними оплесками зустрічали:

 • Шульгу Тимура, учня 3-А класу, переможця загальногімназичного світа «Тато, мама і я –спортивна сім’я-2016», та  учасника міських змагань з вільної боротьби;
 • Козуба Серафима, учня 3-А класу, чемпіона міста Куп’янськ та Харківської області з карате;
 • Николенко Микиту, учня 4-А класу, переможця турніру з боксу (місто Ізюм);
 • Колівушку Дмитра, 6-Б класу, переможця першості міста Куп’янськ з боксу;
 • Нікросова Максима, учня 6-Б класу, чемпіона міста Куп’янськ та Харківської області з карате.

Продовжили парад учні старших класів:

 • Левадний Антон, учень 8 кл, переможець міського турніру з боксу;
 • Марчук Михайло, учень 9-А класу, чемпіон міста з шашок, який визначений кращим гравцем міста;
 • Куценко Микита, учень 9-А класу , переможець міського турніру з боксу;
 • Рудік Антон, учень 9-А класу, кандидат майстра спорту з шахів;
 • Басова Валерія, учениця  9-А класу  та Нікуляк Денис, учень 10 класу, переможці міського конкурсу зі стрільби з пневматичної гвинтівки, які визначені кращими спортсменами міста та нагороджені грамотами виконавчого комітету Куп’янської міської ради;
 • Сорокін Олександр, учень 9-Б класу, багаторазовий чемпіон області з вільної боротьби;
 • Бороздін Максим, учень 10 кл., переможець міського та учасник обласного етапів з баскетболу;
 • Семененко Роман, учень 11 класу, багаторазовий чемпіон міста та області з боксу.

Заступником директора з НВР Положивець О.В., було вручено грамоти учням, які протягом Олімпійського тижня змагалися у боротьбі за перші місця у змаганнях  з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу, брейн-рингу, а також веселих естафет.

Переможці змагань були нагороджені грамотами, а всі учасники – гарним настроєм. Тож дякую всім, хто брав участь у Олімпійському тижні, особливо учням, які взяли активну участь в цьому святі.

Свято закінчилося… Тож до нових зустрічей та перемоги нашим гімназистам на всіх спортивних змаганнях у цьому навчальному році!

 

Вісковатова Олександра, учениця 10 класу

Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня Альбом: Проведення Олімпійського тижня
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3531 | Переглядів: 223Дата публікації: 16:20 08.09.2017