Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Перший раз у перший клас
Перший раз у перший клас

Поділитися новиною:

Перший раз у перший клас

Знайомство з гімназією

Перший день навчання для учнів 1-Б класу був не тільки цікавий та ще й  пізнавальний. Разом з класним керівником Редею-Малигіною Тетяною Олександрівною діти знайомилися зі стінами нового дому, „королівством  знань” - Куп’янською гімназією №2. Першокласники із задоволенням відвідали бібліотеку, медичний кабінет, спортивну залу, рекреації.

Здивовані учні довго ще ділились своїми враженнями від побаченого та наприкінці екскурсії пообіцяли добре вчитися та гідно носити звання гімназиста.

 

Редя-Малигіна Т.О., класний керівник 1-Б класу

Альбом: Перший раз у перший клас Альбом: Перший раз у перший клас Альбом: Перший раз у перший клас Альбом: Перший раз у перший клас Альбом: Перший раз у перший клас Альбом: Перший раз у перший клас
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3542 | Переглядів: 157Дата публікації: 08:38 13.09.2017