Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Наш відпочинок
Наш відпочинок

Поділитися новиною:

Наш відпочинок

Літо – 2017

Промайнуло спекотне літо. Знову шкільний дзвоник покликав дітей до гімназичної оселі. Враження від літнього відпочинку дуже яскраві. Адже він був таким різноманітним.

Так Журавський Роман і Ткаченко Максим відпочивали на Азовському морі. Ястремьский Дамір побував у місті Одеса на Чорному морі. А Зеленков Олексій не тільки на морі відпочив, ще й відвідав Святогорську лавру.

Незабутнім був відпочинок у Малікова Микити. Адже на турнірі з футболу у місті Миколаєві його признано кращим воротарем. Добре відпочили всі: хто на березі Оскола. У лісі, хтось допомагав бабусі на дачі або здійснив цікаві екскурсії та побачив незнайомі міста. Таких спогадів вистачить ще надовго.

Про все це учні розповіли на класній годині 11 вересня, а свої яскраві світлини використали для створення колажу „Наш відпочинок”.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3547 | Переглядів: 160Дата публікації: 16:04 13.09.2017