Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Наш відпочинок
Наш відпочинок

Поділитися новиною:

Наш відпочинок

Літо – 2017

Промайнуло спекотне літо. Знову шкільний дзвоник покликав дітей до гімназичної оселі. Враження від літнього відпочинку дуже яскраві. Адже він був таким різноманітним.

Так Журавський Роман і Ткаченко Максим відпочивали на Азовському морі. Ястремьский Дамір побував у місті Одеса на Чорному морі. А Зеленков Олексій не тільки на морі відпочив, ще й відвідав Святогорську лавру.

Незабутнім був відпочинок у Малікова Микити. Адже на турнірі з футболу у місті Миколаєві його признано кращим воротарем. Добре відпочили всі: хто на березі Оскола. У лісі, хтось допомагав бабусі на дачі або здійснив цікаві екскурсії та побачив незнайомі міста. Таких спогадів вистачить ще надовго.

Про все це учні розповіли на класній годині 11 вересня, а свої яскраві світлини використали для створення колажу „Наш відпочинок”.

 

Кулікова Л.Г., класний керівник 4-Б класу

Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок Альбом: Наш відпочинок
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3547 | Переглядів: 125Дата публікації: 16:04 13.09.2017