Директор

Богданова

Любов Петрівна

Анонс подій
Подій не заплановано
Бібліотека гімназії
Пошук
Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Поділитися новиною:

Олімпійський тиждень

Веселі старти

Спорт допомагає  людям бути у хорошій формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють укріпленню здоров’я.

З 04.09. по 08.09. в Куп’янській гімназії № 2 проходив Олімпійський тиждень. У вівторок, 5 вересня відбулися «Веселі старти», в яких прийняли участь учні 3-4 класів. Від нашого, 4-А класу, брали участь Ніколенко Микита, Харчун Ілля, Д’яченко Микита, Кузнєцов Дмитро, Жуков Ярослав, Нечитайло Олексій, Попов Данило, Мальчиніна Вероніка, Борисовська Анастасія та Батицька Марія.

Змагання проходили у вигляді  командних естафет. У першій естафеті з обручами перемогли учні 3-А класу. Далі перемагали учні 4-А  та 4-Б класів. А в останній естафеті перемогу здобув 3-Б клас.

Ми з нетерпінням чекали закриття Олімпійського тижня . І ось повідомили результати: перше місце – 4-А клас, друге місце – 4-Б клас, третє місце – 3-А клас, четверте місце – 3-Б клас. Радісні, з грамотою за 1-ше місце ми поверталися до класу.

                                                                               Командир 4-А класу  Крикун Поліна

Альбом: Олімпійський тиждень Альбом: Олімпійський тиждень Альбом: Олімпійський тиждень Альбом: Олімпійський тиждень Альбом: Олімпійський тиждень
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3553 | Переглядів: 182Дата публікації: 12:12 14.09.2017