Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Осінь завітала у гостину.
Осінь завітала у гостину.

Поділитися новиною:

Осінь завітала у гостину.

Один святковий день із життя гімназії

15 вересня спритних, сильних, витривалих гімназистів чекав День здоров’я: змагання з різних видів спорту, естафети, веселі старти, індивідуальні єдиноборства. Програма Дня здоров’я складалася з змагань :стрибки з у довжину з місця, підтягування, жонглювання м’ячем, удари м’ячем на точність. Гімназисти з задоволенням взяли участь у командних іграх: піонербол, волейбол, волейбол великим м’ячем.

Найкращі результати показали учні 1-Б класу,  3-А класу, 6-А класу, 7-Б класу, 10 класу.

Але на цьому свято не закінчилося: ласкава осінь запросила велику гімназійну родину та гостей на ярмарок «Щедрість рідної землі».

Кожен клас представив барвисті, різнокольорові, цікаві композиції з овочів, фруктів та квітів.

Учасники свята мали змогу насолодитися красою плодів рідної землі, скуштувати їх, придбати товар на свій смак.

Учні 6-А класу на чолі з класним керівником підготували театралізоване дійство. Господар та господиня відкрили ярмарок  та запросили гостей запальною піснею та танком «Одна калина». Яскравим українським колоритом був насичений виступ танцювального колективу 6-А класу у складі: Місько Кири, Китнюх Ірини, Світличної Єлизавети, Вовк Дар’ї, Олійник Ірини, Кукси Лілії. Цікаво представили учні багатий український урожай.

Інсценована пісня  «А мій милий вареничків хоче», яку виконали Місько Кира та Семененко Михайло, стала кульмінацією чудового свята, та її підхопили всі учасники ярмарку.

Дякуємо батькам 1-4 класів за смачні та оригінальні бутерброди.

Усміхнені, щасливі, задоволені своєю перемогою гімназисти не спішили покидати подвір’я гімназії, ще довго лунали веселі пісні, звучав сміх та жарти дітей.

 

Гарбуз А.В., класний керівник 6-А класу

Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину. Альбом: Осінь завітала у гостину.
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3573 | Переглядів: 218Дата публікації: 14:47 15.09.2017