Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Шкільне життя учнів 3-А класу
Шкільне життя учнів 3-А класу

Поділитися новиною:

Шкільне життя учнів 3-А класу

Участь у спортивних змаганнях

15 вересня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 був оголошений День здоров’я. Учні
3-А класу не залишилися осторонь. Для участі у спортивних змаганнях була організована команда із хлопчиків: Садовського Івана, Без’язичного Дениса, Артюшенка Матвія, Шульги Тимура, Казарєзова Станіслава та дівчаток: Кліменчук Олександри, Бандурки Ангеліни, Мітіної Альони, Медвідь Ельвіри, Третяк Анастасії. Діти активно змагалися із суперниками. За підсумками змагань команда класу посіла І призове місце серед 3-4 класів.

Після спортивних змагань всі учні гімназії були запрошені на театралізований майданчик, на якому відбувся ярмарок. Батьки та учні класу взяли активну участь у святі. Був оголошений конкурс бутербродів. Медвідь Анастасія Олександрівна, Шапова Юлія Володимирівна, Корнілова Вікторія Юріївна приготували корисний, смачний бутерброд на виставку. 

Після виставки бутербродів дітей та батьків запросили на розпродаж дарів осені. Продавчинями працювали: Саратова Юлія Вікторівна, Путренко Оксана Миколаївна, Третяк Інна Василівна, Мирошниченко Марина Василівна.  Кожен учень класу приніс на ярмарок овочі, фрукти, лікарські рослини. Дітям було цікаво придбати товар не тільки у своєму павільйоні, а і в інших.  Після підведення підсумків з`ясувалося, що товару було продано на суму чотириста шістдесят шість гривень вісімдесят копійок. За ці гроші члени батьківського комітету вирішили придбати сувеніри для учнів класу. Ярмарок та спортивні змагання показали згуртованість дітей та батьків класного колективу.

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3615 | Переглядів: 150Дата публікації: 08:38 19.09.2017