Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Шкільне життя учнів 3-А класу
Шкільне життя учнів 3-А класу

Поділитися новиною:

Шкільне життя учнів 3-А класу

Участь у спортивних змаганнях

15 вересня 2017 року в Куп’янській гімназії №2 був оголошений День здоров’я. Учні
3-А класу не залишилися осторонь. Для участі у спортивних змаганнях була організована команда із хлопчиків: Садовського Івана, Без’язичного Дениса, Артюшенка Матвія, Шульги Тимура, Казарєзова Станіслава та дівчаток: Кліменчук Олександри, Бандурки Ангеліни, Мітіної Альони, Медвідь Ельвіри, Третяк Анастасії. Діти активно змагалися із суперниками. За підсумками змагань команда класу посіла І призове місце серед 3-4 класів.

Після спортивних змагань всі учні гімназії були запрошені на театралізований майданчик, на якому відбувся ярмарок. Батьки та учні класу взяли активну участь у святі. Був оголошений конкурс бутербродів. Медвідь Анастасія Олександрівна, Шапова Юлія Володимирівна, Корнілова Вікторія Юріївна приготували корисний, смачний бутерброд на виставку. 

Після виставки бутербродів дітей та батьків запросили на розпродаж дарів осені. Продавчинями працювали: Саратова Юлія Вікторівна, Путренко Оксана Миколаївна, Третяк Інна Василівна, Мирошниченко Марина Василівна.  Кожен учень класу приніс на ярмарок овочі, фрукти, лікарські рослини. Дітям було цікаво придбати товар не тільки у своєму павільйоні, а і в інших.  Після підведення підсумків з`ясувалося, що товару було продано на суму чотириста шістдесят шість гривень вісімдесят копійок. За ці гроші члени батьківського комітету вирішили придбати сувеніри для учнів класу. Ярмарок та спортивні змагання показали згуртованість дітей та батьків класного колективу.

Захаренко А.Л., класний керівник 3-А класу

Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу Альбом: Шкільне життя учнів 3-А класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3615 | Переглядів: 112Дата публікації: 08:38 19.09.2017