Директор

Богданова

Любов Петрівна

Бібліотека гімназії
Пошук
Виховна година «Цінність людського життя»
Виховна година «Цінність людського життя»

Поділитися новиною:

Виховна година «Цінність людського життя»

19 вересня у 9 –А класі відбулася виховна година «Цінність людського життя».

«Любов - це основа, з якої починається життя»,- так висловився Марчук Михайло.

Баранова Софія вважає, що «життя – це і є цінність. Жити – це володіти неймовірним скарбом, проте не знати, де він захований».

Заіграєв Дмитро переконаний, що розуміти цінність життя – це мати змогу використовувати всі свої можливості, витрачати всі скарби душі. Бачити чудовий, пухнастий сніг за вікном, не звертаючи увагу на те, що на ранок лишаються лише брудні калюжі. Грітися від свічки, трішки лишивши в спокої електрику, не зважати на те, що на вулиці – страшенний холод. Читати цікаву книжку, малюючи в уяві нові кадри. Чути улюблену музику, а може й просто тишу. Дивитися на посмішки. Дарувати гарний настрій оточуючим.

Учні, об’єднавшись у групи, розігрували життєві ситуації, а підсумовуючи розмову, дійшли висновку, що жити, мріяти, уявляти – це щастя. Життя можна зробити казкою власними руками, доклавши лише трохи зусиль! Щастя ховається всередині кожного з нас, просто треба вміти бачити його. Це і є цінність життя.

 

Власенко Д.В., класний керівник 9-А класу

Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3619 | Переглядів: 68Дата публікації: 10:19 20.09.2017