Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Виховна година «Цінність людського життя»
Виховна година «Цінність людського життя»

Поділитися новиною:

Виховна година «Цінність людського життя»

19 вересня у 9 –А класі відбулася виховна година «Цінність людського життя».

«Любов - це основа, з якої починається життя»,- так висловився Марчук Михайло.

Баранова Софія вважає, що «життя – це і є цінність. Жити – це володіти неймовірним скарбом, проте не знати, де він захований».

Заіграєв Дмитро переконаний, що розуміти цінність життя – це мати змогу використовувати всі свої можливості, витрачати всі скарби душі. Бачити чудовий, пухнастий сніг за вікном, не звертаючи увагу на те, що на ранок лишаються лише брудні калюжі. Грітися від свічки, трішки лишивши в спокої електрику, не зважати на те, що на вулиці – страшенний холод. Читати цікаву книжку, малюючи в уяві нові кадри. Чути улюблену музику, а може й просто тишу. Дивитися на посмішки. Дарувати гарний настрій оточуючим.

Учні, об’єднавшись у групи, розігрували життєві ситуації, а підсумовуючи розмову, дійшли висновку, що жити, мріяти, уявляти – це щастя. Життя можна зробити казкою власними руками, доклавши лише трохи зусиль! Щастя ховається всередині кожного з нас, просто треба вміти бачити його. Це і є цінність життя.

 

Власенко Д.В., класний керівник 9-А класу

Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя» Альбом: Виховна година «Цінність людського життя»
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3619 | Переглядів: 92Дата публікації: 10:19 20.09.2017