Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Конкурс юних читців
Конкурс юних читців

Поділитися новиною:

Конкурс юних читців

21 вересня 2017 року в гімназії відбувся конкурс юних читців.

Учасники мали змогу розкрити свої таланти декламаторів та уміння володіти аудиторією. Приємно, що з кожним роком учасників стає більше і вони пропонують нам стати першими слухачами власних поезій. У цьому році це був Рудік Антон, який зачарував журі чуттєвою поезією про перше кохання. Шуляр Аліна, наймолодша учасниця, вразила присутніх своїм емоційним виступом.

З радістю повідомляємо імена переможців, ними стали:

серед учнів 7-8 класів:

І місце – Шуляр Аліна,

ІІ місце – Фролікова Катерина,

ІІІ місце – Григорова Анастасія

серед учнів 9-х класів:

І місце – Ковтун Анастасія, Рудік Антон

ІІ місце – Шумейко Владислав

серед 10-11 класів:

І місце – Григорова Тетяна.

Вітаємо з перемогою !!!

 

Нерушенко О.В., член журі конкурсу

Альбом: Конкурс юних читців Альбом: Конкурс юних читців Альбом: Конкурс юних читців Альбом: Конкурс юних читців Альбом: Конкурс юних читців
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3633 | Переглядів: 105Дата публікації: 16:40 21.09.2017