Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Виставка –конкурс Осінніх букетів
Виставка –конкурс Осінніх букетів

Поділитися новиною:

Виставка –конкурс Осінніх букетів

22 вересня учні 5-10 класів мали змогу взяти участь у виставці-конкурсі «Осінній букет»

22 вересня учні 5-10 класів мали змогу взяти участь у виставці-конкурсі «Осінній букет», де були представлені композиції, які відрізнялися яскравим розмаїттям осінніх кольорів. Гімназисти вразили своїм творчим підходом до створення робіт та використанням різних матеріалів: овочів, фруктів, квітів, листя, гілочок. У букетах зупинилася барвиста мить осені.

Члени журі визначили переможців:

І місце -8 клас  (кл керівник КудрявецьС.В.)

ІІ місце -7-Б клас  (кл. керівник Нерушенко О.В.)

ІІІ місце – 7-А клас (кл. керівник Макарова Н.М.)

Усім дякуємо за участь.

Івашура Я.В., педагог-організатор 

Альбом: Виставка –конкурс Осінніх букетів Альбом: Виставка –конкурс Осінніх букетів Альбом: Виставка –конкурс Осінніх букетів Альбом: Виставка –конкурс Осінніх букетів Альбом: Виставка –конкурс Осінніх букетів
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3634 | Переглядів: 181Дата публікації: 16:49 22.09.2017