Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Посвята в першокласники
Посвята в першокласники

Поділитися новиною:

Посвята в першокласники

Зовсім нещодавно цих дітей називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це - першокласники!».

22 вересня 2017 року в актовій залі гімназії у відбулося свято «Посвята в першокласники» з насиченою, яскравою, творчою програмою.

Прийшли привітати першокласників Буратіно та Мальвіна, ролі яких виконували Зеленков Олексій та Нерсесова Аріна, учні 4-А класу. Казкові герої перевірили на скільки вправно первачки вміють відгадувати загадки та виконувати завдання на уважність, швидкість та спостережливість.

Майстри бальних танців Шведун Сніжана, учениця 1-А класу  та Артюшенко Матвій, учень 3-А класу, презентували незабутню танцювальну композицію.

Вокальна група учнів 3-А класу визначила в своїй пісні, що дружба - це міцна складова шкільного життя. Виступ учнів 4-Б клас поринув у світ гумору та сміху.

Учні 3-Б класу зачитали урочисту обіцянку.

Учителі Гичко Н.М. та Редя-Малигіна Т.О. нагородили своїх вихованців пам’ятними медалями на згадку про  чудове свято.

По завершенню свята батьки організували чаювання зі святковим пирогом.

 

Івашура Я.В., педагог-організатор 

Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники Альбом: Посвята в першокласники
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3635 | Переглядів: 222Дата публікації: 17:02 22.09.2017