Директор

Богданова

Любов Петрівна

Сторінка директора
До уваги батьків майбутніх першокласників!Поради батькамДисциплінована дитина. Як це зробити…Нова сучасна українська школа – це школа з глибоким мисленням і українським серцем!В гості до гімназії завітали учителі Куп’янщиниМайбутні вчені УкраїниПідведені підсумки міського конкурсу «Крок до мрії»Флешмоб „100 янголів”Гімназійна родина святкує Масляну!Голосуємо за свою рідну гімназію!Міська наукова конференція школярів «Відкриття»Стартує реєстрація на ЗНО-2018. П’ять кроків до успішної подачі документівЗустріч з випускниками: подяки, накази, спогади, роздуми…Ми повинні втрутитися поки не пізноОсобливості реєстрації на ЗНО – 2018Ми – за єдність нашої держави!Деякі підсумки новорічних свят…Учні мають право на пільговий проїздБатьки піклуються про дітейПишаємося нашими вчителями!Звітність – це повага!
Бібліотека гімназії
Пошук
Спортивне життя 9-Б класу
Спортивне життя 9-Б класу

Поділитися новиною:

Спортивне життя 9-Б класу

День здоров'я

Вересень місяць видався дуже теплим, що сприяло проведенню змагань на спортивному майданчику гімназії в межах Олімпійського тижня та Дня здоров’я.

Учні нашого класу дуже енергійні та активні, але завжди боялися програшу у спортивних змаганнях. Цього разу ми сказали собі: „Досить, нам набридло програвати, треба взяти себе в руки”, - і почали тренуватися. На кожному уроці фізкультури використовували нову тактику підготовки і, врешті-решт, це дало результати. Наприклад, Стороженко Олег та Бабай Владислав непогано навчилися володіти м’ячем, і в змаганнях з «пенальті» наша команда посіла І місце.

Для стрибків у довжину потрібно було обрати шість учасників: три хлопчика та три дівчинки. У цьому змаганні взяли участь Гашенко Вікторія, Мариш Софія, Кудрявцева Катерина, Воробйов Данило, Стороженко Олег, Бабай Владислав. Вони дуже старалися стрибнути якомога далі, але цього було недостатньо, щоб отримати І місце. Якщо будемо тренуватися, то наступного разу обов’язково виграємо.

У змаганнях з волейболу наша команда, до складу якої увійшли: Гашенко Вікторія, Мариш Софія, Бабай Владислав, Стороженко Олег, Воробйов Данило, Цуверкалов Антон, виграла в учнів 9-А та 10 класів і посіла І місце. Спочатку ми дуже хвилювалися і сумнівалися, що виграємо, бо думали, що суперники набагато сильніші за нас. Але скільки ж було радості, коли перемогли!

В «Естафеті з м’ячем» було 10 учасників: Гашенко Вікторія, Кудрявцева Катерина, Повелиця Діана, Конєва Ксенія, Мариш Софія, Бабай Владислав, Воробйов Данило, Стороженко Олег, Цуверкалов Антон та Балашов Максим. Наша команда дуже хотіла перемогти. Чотири роки ми програвали в різних змаганнях, але мабуть накопичували сили для вирішального моменту. І в цьому змаганні посіли І місце.

У підтягуванні на перекладині взяли участь четверо хлопців: Цуверкалов Антон, Бабай Владислав, Воробйов Данило та Сорокін Олександр, який підтягнувся 17 разів і посів ІІІ місце в індивідуальному заліку серед учнів 9-10 класів.

За результатами змагань команда нашого класу посіла три перших місця. Нам не було легко, але, згуртувавшись, дружно йшли до перемоги. Ми гордимося нашим класом!

 

Мариш С., Гашенко В., Воробйов Д., Бабай В., учні 9-Б класу

 

 

Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу Альбом: Спортивне життя 9-Б класу
Web-адреса: gymnasium2.kupyansk.info/news/id/3688 | Переглядів: 187Дата публікації: 11:23 29.09.2017